Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qkackca

    őstag

    válasz stillmatic #36315 üzenetére

    Igen, ezt értem. El is fogadom.
    Én is azt várnám egy ultimate csomagtól, hogy az tartalmazzon lehetőleg mindent.
    Lehet át kellene nevezni amúgy . / ?

    Viszont ha valamennyire pénzben ki akarod fejezni a számodra kellemesen eltöltött időt, 2 naptári év és/vagy az általad a játékban töltött időt, még mindig annyira lehúzásnak érzed?

    Volt már olyan játék, hogy a fejlesztő kiadott ez kozmetikai dlc-t, és mellé írta légyszi vegyétek meg lehetőleg mert akkor lesz pénz profi módon hangot rögzíteni, aztán eltelt két hónap és jött a fejlesztett hang frissítés, ingyen (najó technikailag a dlc-vel fizettél, de nah)

    Motorsportban még mindig nem jutottam a multiba, de karrierbe is elég genyók a botok. Ha jól helyezkedsz, egyik-másik hagy neked helyet a féktáv kezdete előtt, ekkor elbízod magad, aztán mikor már bekormányoznál, akkor fogja magát a bot és befordul az ideális ívre akár ott vagy akár nem, aztán meg vagy kilök bele a fűbe,falba, kavicsba vagy még büntit is ad vagy csak simán időt veszítesz míg kimozgod a karambolt.

    http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Új hozzászólás Aktív témák