Hirdetés

Aktív témák

  • george11

    senior tag

    Coughlan bácsi verziója :

    ''A főmérnök elárulta, hogy kezdte kényelmetlenül érezni magát a Stepney-től érkező levelek miatt, ezért véget akart vetni az ügynek. Ennek érdekében, Jonathan Neale ügyvezető igazgatóhoz fordult, akinek utasítására tűzfalat is telepítettek a gépére, amely kiszűrte a ferraristól érkező információkat. '' - gondolom eddig nem használt tűzfalat :U

    Coughlan csak azért akart Stepney-vel találkozni, hogy megkérje, ne küldjön több adatot. A találkozóra egy barcelonai étteremben került sor április 28-án: ''Megvitattuk a Ferrari fékrendszerének fő jellemvonásait, ám a beszélgetés nem volt egyéb, mint két, motorsportban tevékenykedő mérnök eszmecseréje, akik az autók tervezésének szempontjairól értekeztek. Mutatott néhány, verseny közben készült képet a Ferrariktól, de én semmit sem fűztem azokhoz, majd ebéd után mondtam neki, hogy ne küldjön több információt.''

    Ezt követően Coughlan megkérte Stepney-t, hogy vigye ki a reptérre, aki ekkor, az autóban adta át a főtervezőnek a 780 oldalas iratköteget. A mclarenes azt állította, hogy azon a hétvégén nem nézett bele a dokumentumokba, és hozzátette, hogy azokba sem, amelyeket néhány héttel később Angliában, egy vacsorán kapott Stepney-től a Ferrari fékrendszeréről. - hoppácsak, hiszen épp vacsi közben beszélgettek a fékekről :U

    Coughlan elmondta, hogy négy mclarenes kollégájának volt tudomása a Stepney és a közötte zajló közötte zajló kommunikációról, és gyakorlatilag csak néhány információt osztottak meg egymással. Whitmarsh-nak és a főmérnök, Paddy Lowe-nak a Ferrari szabálytalan fenéklemezéről volt tudomása, Rob Taylor, a csapat mérnöke pedig a rivális gárda fékrendszeréről látott képeket. - tehát csak a fenéklemezt, és a fékrendszert ismerte a brigád, ennek fényében tényleg nem tettek szert előnyre ... :U

    Az angol arra azért szánt egy kis időt, hogy a papírokban talált képeket beszkennelje, amit azért csinált, hogy megnézze, a képek minősége ugyanolyan marad-e.
    - LOL, ha ezt egy bíróság beveszi, akkor nincs miről beszélni

    ''Kezdetben, mérnöki kíváncsiságom miatt megtartottam a dokumentumokat, de aztán egyre kényelmetlenebbül éreztem magam. Elhatároztam, hogy megszabadulok minden irománytól, de egy példányt meg akartam tartani, ám sokkal praktikusabb formában. Ezért adtam oda a feleségemnek azokat, és kértem meg őt arra, hogy digitalizáltassa az összes dokumentumot. Az egy példányt Stepney-nek akartam visszaadni abban az esetben, ha kérte volna.'' - miért nem adta vissza neki az eredetit??? miért kell lemásolni, és az eredetit megsemmisíteni, a másolatot, meg megőrizni, hátha visszakérik :U

    Azthiszem (nálam) ezzel leírta magát a Mclaren, de végleg.
    [link]

    "5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

Aktív témák