Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RaGi91

    senior tag

    válasz xPraetoriaNx #591 üzenetére

    A stance váltása tényleg lassú, de az túlzás, hogy a leggyengébb. Rossz matchup ellen persze, hogy meggyűlik a bajod, de mindenkinek van. Láttam nagyon jól feintelő lawbringereket, akik vadul eltűntetik a staminádat, hacsak nem kerülsz ki mindent. Elég sok fajta unblockable cucca van, amit ha valaki nem ismer, akkor nehéz reagálni rá. Minden blockból tudsz chainelni, ami nem rossz mixup. Szerintem nem olyan rossz az, mint ahogy azt sokan állítják (kb 2 nap után lol, mindenki egyből PRO).

    Saját vélemény minden!!!!!! Szerintem elég magas a skillcap ebben a játékban ahhoz, hogy 2 nap után ne lehessen eldönteni azt, hogy mi OP és mi ganaj, főleg, hogy egy karakter erősségeit, stílusát úgy tudod kitapasztalni, ha játszol vele. De mire elsajátítasz egyet és rájössz az apróbb dolgokra, kialakul, hogy milyen stílusban is kéne játszani, az nem 1 nap.

    Azt meg megint ne várjuk el, hogy egy 30+kg-os páncélt viselő lovag úgy hadonásszon, mint egy textilruhában lévő dárdás. (Hiába játék, de azért valamilyen minimális szinten a valóság látszatát próbálják tartani).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák