Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xPraetoriaNx

    senior tag

    válasz RaGi91 #590 üzenetére

    "Lawbringer rendben van", ok :'D

    - Gyorsan ütő karakterrel light attack spammel ki lehet végezni ha minden ütést más irányból nyomatsz, mert nem tud olyan gyorsan guardot váltani (miközben elvileg counter attacker)
    - Staminája röhejesen gyorsan elfog, még ha "arra cuccolsz" akkor is.
    - A top light attackját leszámítva mindent olyan lassan csinál, hogy egy csimpánz ki tudja védeni.
    - Ahhoz képest, hogy egy 2,5 méteres poleaxe-al kapálózik, semmi range-e sincs, pedig fegyverhosszt nézve kb a Nobushit oda kéne vernie.
    - Emellé sebzése se nagyon van.
    - Nincsen garantált hit ütése parry után, miközben a karakterek többségének van (hangsúlyozom ismét, hogy elvileg counter attacker besorolása van.)

    Meg még van egy "pár" gyengesége amit most nem akarok végiggépelni, nézzél fel Ubi fórum Knight szekciójára, sok, több oldalas Lawbringer related topic van, elég sokan igen jól összefoglalják, hogy jelenleg kb a leggyengébb karakter, és miért.

    Értelemszerűen nem azt mondom, hogy "omg nem lehet senkit és semmit megölni", de amikor full release-ben nagy lelkesen elkezdtem vele játszani (imádtam abban a bétában amiben benne volt, aprítottam is vele rendesen), leginkább a "mi ez a fos?!" jutott eszembe róla. Elvergődtem magam P1-10envalameddig, gondoltam felnézek már fórumra hogy én vagyok-e a retardált vagy mi. Erre mit látok? Knight szekció két féle topiccal van tele, melyből egyik a fentebb említett "emberek kifejtik miért fos a Lawbringer". (Másik meg hogy a Peacekeeperek sírnak amiért "bugos a szúrkálás" és már nem tudnak annyi bleedet rádnyomni, hogy 20% HPról megöljön.)

    Példa... Nem mai kép (asszem szerdán este lőttem), tehát ha most felmész nem pont ezt fogod látni, de azért úgy éreztem ezt meg kell örökítenem, tényleg nagyon jól leírja a dolgot. Azóta csak több ilyen topic van, meg a képen lévőek "híztak" értelemszerűen. :)

    "Visszamentem" (open bétában vele toltam) Warlordozni, ég és föld a difi, pedig a Warlord se OP.

    [ Szerkesztve ]

    There is no war. Only the harvest.

Új hozzászólás Aktív témák