Hirdetés

Aktív témák

  • Racecam

    MODERÁTOR

    Óriási szerencsével, szar játékkal nyertünk. (Nem vagyok olasz, de akkor is így mondom...), A kiállítás nem volt kiállítás, a 11-es nem volt 11-es, de be lehetett fújni, annyira jól adta elő. Persze lassításban minden tehén fekete...
    Az óriási taktikai hiba az volt, hogy nem Totti kezdett. A beállása után élénkültek meg az olasz támadások, persze emberhátrányban, már nehéz volt. Gilardinót is előbb le kellett volna hozni.... Sőt, be sem kellett volna rakni..... Egyszerűen nem megy neki a játék.
    Már az előző meccsen is követeltem Iaquintát.
    Elkezdtem visszaolvasni, de teljesen felesleges, újoncok anyázásával van tele a topik....
    Nem nagyon értem, miért nem lehet higgadtan érvelni, miért kell mindjárt durvulni.
    vannak olyan csapatok akik nekem nem szimpatikusak, de tartózkodom az ócsárolásuktól, egyrészt mert nem vagyok olyan, akár mit is gondolok, másrészt nem is akarnék senkit megbántani.
    Kár, hogy nem ez lebeg egyesek szeme előtt.
    Lehet, hogy az Olaszok nem érdemelték meg, hogy bejussanak a 8-as döntőbe, de ha már itt tartunk, akkor az Angolok igen? Argentína is necces volt, nem?

    [Szerkesztve]

    Com'è diverso il mondo visto da qui

Aktív témák