Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Colos1

    őstag

    válasz BullKoxa #11224 üzenetére

    Az jó úgy.

    Ettől átnevezheted, csak mint mondtam, egyes programokat lehet, hogy majd újra kell rakni. Pl. DVD író, illetve a progik alatt ha átnevezed a partíciót, akkor elszáll mind.

    Igen, DV kollégának sztem is igaza van, azon a lemezen tényleg van egy aktív partíció, lehet hogy nálam ez zavart be, erre eddig nem gondoltam. :F Nálad meg most nézem, a HDD dinamikus, lehet hogy azért rakja 0-nak.

    [ Szerkesztve ]

    Mindenkinek a környezetében van egy seggfej. Ha a tiédben nincs, akkor valószínűleg te vagy az...

  • cszn

    őstag

    válasz BullKoxa #11224 üzenetére

    Szerintem tökmindegy melyik SATA portra van dugva. Max akkor gond ha másik vezérlő is van a lapodon és annak a portjára dugod. Egy vezérlő (pl ICH9) portjai között nincs különbség.
    A dvd betűjelét simán átnevezheted bármi probléma nélkül. Vinyónál is csak az jelenthet problémát, ha a rendszerből valami oda van telepítve, illetve valaminek az elérése oda van megadva. Nekem is alapból más sorrendet adott be, de átnevezgettem őket.

    (#11232) Intel fan11 Az X25-V-t 37 gigásnak tudod formázni és célszerű 30-32 gigát tartani csak rajta. A játékokat nem lényeges az ssdre tenni, csak a betöltések lesznek gyorsabbak, maga a játék nem. Egyébként nem kell aggódnod az élettartam miatt, azért van hogy használd. Ha azt a pár alap beállítást megcsinálod amit 57746573478534X leírtunk akkor nem lesz gond vele. :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák