Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • attila9988

    őstag

    válasz Tirexi #40574 üzenetére

    A defrag-hoz meg annyit, hogy SSD-n nem kell használni és igazából ez lett volna a mondandóm lényege.

    Az valóban nem kell, ebben egyetértünk. A trim -nek viszont ehhez semmi köze nincs.

    Az ilyen Warning feliratok a tétovázó, döntésképtelen embereknek van oda írva és gondolom azért, hogy az oldal ne vállaljon felelősséget az esetleges történtekért.

    Atya ég. Rád se bíznék semmi értékeset. A figyelmeztetés azért van, hogy tisztában legyél alapvető fontosságú információkkal. Gondolom ha mész autóval, és látod hogy útlezárás van, akkor nem hajtasz tovább... vagy igen?? :DDD

    Én évek óta így használom a Win-t és ez így is marad akár mit is érvelsz mellette.

    Tőlem akár fel is robbanthatod a gépedet, ha neked épp olyanod van, én csak azt mondtam, hogy értelmetlen marhaság amit csinálsz. Attól még csinálhatod ha akarod. ;)

    Egyébként ssd -n lehet hibás nand cella... ez a válasz a kérdésedre. De a firmware működéséből adódóan egy ilyennek a jelenléte (ha elfogyott a tartalék) kissé más módon jelentkezhet mint a hdd -nél. Úgy gondolom nagyobb kár keletkezhet az adatokban, rövidebb idő alatt, mint a hdd -nél.

    [ Szerkesztve ]

    „Csak az apró titkokat kell védeni. A nagy felfedezéseket a nyilvánosság hitetlensége védi.” (Marshall McLuhan)

Aktív témák