Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    srácok!

    megvettem pénteken a Kingston SSD-t (SV100S2/64G), és... nem mondhatnám, hogy maradéktalanul meg vagyok elégedve. sőt!

    a gépem gyakorlatilag semennyit sem gyorsult, egyáltalán nincs az a "minden azonnal történik", mint amit más, SSD-s gépeken látok. ugyanúgy van üdvözöljük képernyő a Windowsban, ugyanúgy hosszú másodpercekbe telik megnyitni a Firefoxot, vagy bármely programot, mint HDD-n.

    szintetikus tesztekben teljesen jó a lemez, Crystal alatt hozza ugyanazt a sebességet, mint amit a topikban másoknál látok, a boot is, ha belépett, betöltötte a programokat, akkor be van minden töltve és nem kell még 2 percig néznem az asztalt, de ezt HDD-n is tudta a gép friss OS-sel.
    van, ami látványosan gyorsabban indul (Office), de egy csomó mindenre ugyanúgy várni kell, ahogy eddig is.
    AHCI aktív, TRIM szintén, driverek frissek, minden optimalizációt elvégeztem, amiket az SSD-kel kapcsolatban le szoktak írni, mégsem igazán gyorsult semmi, sem Windows sem Linux alatt...

    nem egészen ezért adtam ki majd' 30 rugót :(

    konfig az adatlapomon.

    [ Szerkesztve ]

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Aktív témák