Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz Armandus #159623 üzenetére

    Én is szeretem a régi klasszikus zúzást, és imádtam is az első részét, de kicsit olyannak hat nekem ez a széria, mint amit anno leműveltek a Takennel.

    Egyébként ja, szépen van fényképezve, meg jók a zenék, viszont minden más nagyon gyenge. A harcok koreográfiája még oké, és azon látszik is hogy rengeteg melót öltek bele, de valahogy olyan komótos az egész. Dögunalmas, sehova nem vezető dumálgatások majd jön egy 45 perces zúzás, és újabb semmitmondó pofázások. Aztán megint belengetik, hogy emelték a vérdíjat Wickre, és megint mindenki rá fog vadászni...
    És komolyan, ezt minden egyes epizódban eljátsszák. (Ezt is!)
    Wick meg olyan, mint egy szellemi fogyatékos - és ezen nem sokat segít Reeves foghíjas színészi eszköztára se. Semmilyen döntést nem képes egyedül meghozni, de a gondolkodást is kábé rábízza a szállodatulajra...

    Hogy magamat ismételjem, szeretem a zúzást, a klasszikus vonalat is, de ezek a filmek nem jók. Szerintem még a saját kategóriájukban sem.

    [ Szerkesztve ]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák