Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Miklós315 #141952 üzenetére

    =faék ;]

    Abszolút, de ha a film eredeti célját nézzük, tehát 2017-be megalapozni a DCEU többi filmjének, akkor elfogadható számomra, hogy karakterfókuszú volt. Ideális esetben ennek a filmnek egy rövidebb változatát láttuk volna akkor és mostanra túl lennénk egy komolyabb Aquaman, Shazam, Batfleck, Deathstroke (ez a kettő lehet egy lett volna mondjuk) és Atom filmen.

    Meg nem mondtam volna, hogy hol vannak, de furcsállottam, hogy eddig az erőműben volt a bázis, most meg valahol közelebb vannak, stb.
    Ez tök bosszantó, hogy csak "bennfentesek" értik, mi megy :D

    Pedig beszéltek róla, mikor Gordonnal találkoztak négyen a tetőn, még képet is mutattak róla. Ejnye. :D

    A fejezetcímekkel kapcsolatban nekem fura volt, hogy szűken vehető az adott etap a címhez, amúgy nem sok köze volt a történésekhez (azt hittem többértelmű, több mindenkire vonatkozó címek játszanak), közben meg csak egy karakter fél jelenetéhez. Ez kicsit félrevitt :)

    A címek szerintem csak jól hangzottak, ezért választották őket. :D

    Barry... --> ez a megoldás már a régi SM-ben is viccesen leegyszerűsítő, itt komolyan felnevettem közben, hogy "ne már!" ;]

    Barry-nek ez egy ultimate képessége, szóval itt elfogadható.

    [ Szerkesztve ]

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák