Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    válasz lezso6 #141507 üzenetére

    Crown Vic nekem is tetszett, már csak azért is megnéztem, mert borzasztó megosztó film, sokan írták, hogy baromi jó, életszagú, "intelligens", jó rendezésű, érdekes párbeszédekkel, aztán volt a másik oldal, hogy egy semmirekellő fél óra után kikapcsolós, semmi, csak beszélgetnek benne és még azt is tök unalmasan, semmi nem történik, legrosszabb film evör.

    Szóval ezek után meg kellett nézni és hát én is az első tábort erősítem, a beszélgetések az élet nagy kérdéseit feszegetik valójában, 2 járőr szemszögéből bemutatva, nagyon érdekesek voltak, egy percig nem untam. Nálam egy erős 8-as, mert amire vállalkozik, azt teljes mértékben hozza. Ha valaki meg transformert várt tőle, az már az ő saját hibája nem a filmé.

    [ Szerkesztve ]

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz lezso6 #141507 üzenetére

    Crown Vic (Az éjszakai járőr)

    Eléggé "hollywoodias" forgatókönyve van (zsúfolt műszak, "kötelező" poénos és extrém durva esetek, családi drámás szálak, eltűnő letartóztatottak (pl. mi lett azzal, aki bent ült a kocsiban, mikor a nyomozó elszállt, és a szétvert tagot kórházba vitték, stb. esetek), meg olyan apróság, minthogy "nincs egy kamera a városban, hogy a körözött járművet megtalálják?"/"nemde mindenki a rendőrgyilkos-rablóharamiákat kergetné, ehhez képest...?"), de teljesen korrekt, ha ezeket félretesszük.

    A Kiképzésben is ott van az újonc ártatlanságának/a szakma tisztasága iránti naiv viszonyulásnak az elvesztése, ebben hasonlítanak.
    A végső monológról pedig az Egy becsületbeli ügy "ezredes-monológja" ugrott be.

    A Harmadik műszak még mindig jobb, de az sori, így nem ér az összehasonlítás :), mindazonáltal láthatóan szűkös a két óra játékidő egy komplexebb tartalomhoz e témában (ezért tudott nagyobbat dobni a Kiképzés, ami jól lőtte be a kereteit).

    #értékelés

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák