Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz paatrick #132716 üzenetére

    hogyne lenne már az, hát angol titkosügynök-komédiaparódia, hát kire hajazna ennyire, ha nem a legnagyobbra.. :)
    én is éppen emiatt voltam egyre nehezedő helyzetben a minap, amikor megtekintettem a

    Boyz 'n the Hood
    hd,szinkron

    alap gettó-alkotást.. zsigeri időutazás a '90es évek elejébe, a forró LA kevésbé menő negyedeibe. Ice Cube mester egyik első meghatározó szerepe, a napi megélhetésben sínylődő feketék, akiknek a napjait a munkanélküliség, a fegyverek meg a dzsúz szürcsölése teszi ki. a film jó, de úgy, hogy Wayans-ék Ne légy barom-ját 17éves korom óta 126x láttam legalább már eddig, ezt meg így egészében kb most először, nagyon nehéz volt nézni, hiszen a ne légy barom ennek a filmnek a pontos mása - nyilván viccesebben felfogva.
    a legérdekesebb az a jelenet benne, amikor a csaj -akit ugye éppen a szobájában dug a főszereplő hülyegyerek- anyja váratlanul hazajön. na most, a paródiában ugye az van -zseniálasan ugye- hogy megjön a mama és megérzi hirtelen a szexet a levegőben.
    hát ezen oké h mindig röhögtünk mert hát szuper, de azt álmomban sem gondoltam volna, hogy az eredeti filmben is pont ugyanez lesz. őrület.. az eredeti, tulajdonképp melodráma alkotásban is igen, anyuka szexet szimatol és felmegy a lány szobájához ellenőrizni.. :D mókás
    szóval ezen tényleg jót mulat az ember, de alapvetően a paródia valahogy élhetőbben tálalja nekünk ezt az egész korszakot, bár az igazsághoz nyilván ez a kép állt a közelebb..
    'tezsvér, van egy ki apród?
    7/10
    #értékelés

Új hozzászólás Aktív témák