Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gbors

    nagyúr

    válasz brownus #127358 üzenetére

    Valaki azt mondta, hogy az már művészet, ha megindít benned valamit, és tovább gondolásra késztet.

    Szerintem ez teljesen jó elindulásnak, még az érzéseket is mellé lehet tenni, bár akkor meg rögtön állati ingoványos lesz az egész, mert érzelmeket lényegesen könnyebb manipulatív módon ébreszteni. A többivel kb. egyetértek, bár az utolsó mondat kissé összezavart :)

    Nekem első blikkre tetszik a cityscape-es festmény, annyira meg nem értek hozzá, hogy beárazzam. A grafitrajzot szívesen megnézném közelebbről, az insta képen nem sokat látok belőle.

    (#127361) vzarmo: egyszerűsítsünk. A művészet fogalma nem egy könnyen megfogható dolog, nekem van egy világképem arról, hogy mi az (és mi nem), és nem érzem úgy, hogy titkolnom / szégyellnem kellene :)
    Nem tudom, honnan veszed, hogy nem értem / nem fogadom el, hogy a Marvel-cuccokra sokan vevők. Régóta érdeklődéssel követem a box office alakulását, mert érdekel az egész dolog pénzügyi / üzleti aspektusa is. De ettől még ezek a filmek nekem a vidámpark kategória maradnak, és ezt nem leminősítésnek vagy ekézésnek szánom, egyszerűen csak szeretem tisztán látni, mi hová tartozik.

    [ Szerkesztve ]

    Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

  • emiki6

    veterán

    válasz brownus #127358 üzenetére

    Mi művészet? Szerintem a szándék határozza meg. Ha az alkotás belülről fakad, akkor művészet, ha külső igényeket akar kiszolgálni, akkor nem.
    A helyzet az, hogy a szándék sokesetben érződik. Csak művészeti alkotás lehet 10/10-es film, iparosmunka sosem.

    Szerk: megjegyzem a Wolf street falát én nem érzem művészi alkotásnak pl, de lehet csak rosszul emlékszem.

    Mindenesetre csak az tudja eldönteni, hogy művészeti alkotás e, aki alkotja, senki más, Scorsese se. :)

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák