Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Miklós315

    aktív tag

    válasz eeXaa #153941 üzenetére

    Na, ez most aztán tényleg trollkodás a köbön ;]
    Bugyuta, bárgyú, blődli, bunkó és minősíthetetlenül gagyi kukaszökevény darab, ami gyerekeknek ijesztően ocsmány, ezért nem engedném nekik nézni, felnőtteknek meg silány-infantilis, ezért nincs értelme nézni. A "moziból kijöttem volna"/"kérem vissza az ellopott filmidőt" kategória.
    Ha nem ez a hülyegyerek, hanem mondjuk Branagh rendezi (és így kimarad a sok humorosnak szánt vérciki beszólás/párbeszéd, amit beleerőltetett a tikitaka), akkor egy jó kis kaland lehetett volna.
    "Mazochistaként" végigszenvedtem, nem kapcsoltam ki a a 20. perc körül, mert annyira gáz, hogy nem hittem el, hogy ezt végig így gondolja és megteheti (hogy nincs egy csavar vagy valami, ahol normalizálódik egy erősen furcsa kezdés/hang után)...

    Thor egy 5 éves hülyegyerek és egy 15 éves kamasz kihaénnemamorozóbunyós keveréke ennyi film "karakterfejlődését" követően, aki idétlenül faviccel az elrabolt, rettegő gyerekek kérdésére: "megmentesz minket?" Ez nem egy Thor (hős asgardi), hanem egy undorító bohócparódia, aki nem vicces, nem menő, nem szimpatikus, csak foglalja a teret.
    A főellenség meg haragszik az istenekre, kiábrándulva gyilkolja őket, hogy legvégül egy "istenféle" akármihez (nincs kifejtve az Öröklét "karakter(?)") küzdje magát kívánni egyet...
    És akkor az ízléstelenséggel telehányt összes többi gagyi jelenetet (amit coolnak, viccesnek, komolynak szántak?) hagyjuk...
    Marvel: 4. $tádiumú haldokló pénzgép.
    Huhh, ez jól esett :B

    [ Szerkesztve ]

    "Szerintem."

Új hozzászólás Aktív témák