Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mkbla

    senior tag

    Üdv mindenki

    Pár év után és is visszatértem, tegnap vettem psn plust és érdekel most a 19ben ki hogy gyakorol, milyen taktikát felállást alklmaztok akár támadásra védekezésre? Instrukciók?
    Továbbá, ilyen hogy szögletek/szabadrúgások lövése, hova mit hogyan hogy gól legyen? Vannak valakinek jó taktikái, bevált cselek, vagy csak esetleg nézitek ti is és alkalmazzátok amiket pl Ovy meg Krasi gyerekek mutatnak?
    Használjátok a trainert és azt az új időzitett lövés funkciót...? Jó/nem jó?
    X360ról ps4-ra váltottam akinek van kedve ott nyugodtan keressen meg és játszhatunk pár meccset :) mkbla83
    Csak legalább irja hogy ph!-ról van vagy itt küldjön pm-et :)

    Köszönöm a figyelmet, GL és a hendi legyen veletek! :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Szigma70 #4234 üzenetére

    Ilyen leírások engem is érdeklnek, korábban kérdeztem csak nem válaszolt rá senki...

    vannak még ilyen tippek trükkök? honnan szedted? mikor kell váltani honnan kell inditani milyen erővel?

    egy ilyet én is szivesen begyakorolnék nagyon op move... még a 15ben volt hasonlo a hosszú inditással...

    szöglet/szabadrugás lövesek? én is ps4-en játszom

    Előre is köszönöm a segíséget :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Hello mindenki,

    Hatalmas problémám van ezzel a csodás játékkal. Keresgettem már fórumokon mindenfelé, gugliztam... EA oldalán két topic is nyitva van ezzel kapcsolatban válasz illetve megoldás nincs csak a probléma...

    Ami a következő, lementek különbüző csapat felállásokat és taktikákat (team sheet). Nos ezeket tavaly a 18ban vidáman tudtad meccs előtt kiválasztani esetleg műdositani. Na most arra lennék kiváncsi ez jelenleg hogyan lehetséges? Az hogy elmentegessk különboző felállásokat és taktikákat majd a meccs előtt csak ki kelljen választanom. Valaki találkozott már ezzel? Valaiknek valami megoldás?

    Előre is köszönöm :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Digestive #10133 üzenetére

    igen sokaknak elpattant szerintem valami... nekem is.. a joystickom ketté...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz ThuG4LifE #10734 üzenetére

    Nem te produkálod barátom... hanem a hendi... én már kezdek ezen túllépni hogy mekkora balfasz meccsek vannak, még online haverral is... nem hiába vágta haza a joystickot a hendi... nem is nagyon érdekel ez a szar azóta...
    Tegnap toltam rivalsba pár meccset... hendi-hendi-hendi... kb erről szól minden meccs... értelmetlen a játék...
    nem beszélve arról, hogy arra jöttem rá, aki hostol friendly meccset jobban segíti a hendi... ez sajna tapasztalat... tegnap ahogy átvettem én a hostot 9-3 lett a vége... érdekes esetben előtte szenvedtünk egy 0-1es meccset amit ha tv-ben adnának is szarabb lett volna mint némely vb-meccs idén... nem beszélve arról hogy 9-3as győzelmem után a következő meccsen ugyanazzal a csapatokkal a 11.percben mára 3. golt kaptam... még 5-6 lett a végeredmény meg az utána lévő meccsen is... (mármint hogy 5-6 ot kapőtam és a kpauig nem jutottam el..) hagyjuk már komolyan.. van aki ezt elhiszi...? létezik ilyen....?
    hozzáteszem azt is, hogy a gép totál magától minden meccsemen megkavarta az embereket... értem én ez alatt azt, hogy meccs előtt formációt, custom tactics instructionst mindent beállítok, majd meccs alatt aszt veszem észre, hogy grízember a bal szélső, lemar a csatár, matuindi jobb szélsőbe, pogba cdm, kante meg ktk-ban... csodás... nyilván igy állitom be a csapatot.. és lám csodák csodájára havernak is megforgatta az embereit.... hogy van ez? találkoztatok már ilyennel? :F :Y

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Csokipuding8 #10774 üzenetére

    teljesen igazad van... én anno az xbox360at is földhöz basztam...
    aztán sajnos rá kellett jönni ,hogy nem szabad részegen játszani... mert akkor törés zúzás lesz... a ps4-gyel is két évig sikerült megúszni h dobáljam a joyt pár hendis meccs miatt...

    @toxicjew
    de csak friendly meccsekken online haverral? nekem nem találtak a helyükre sajna... volt h 70. percben vettem észre....

    @n00n
    Szerintem teljesen mindegy, a hardver kb ugyanaz mind a kettőben... a kontrollert meg majd megszokod, teljsen mindegy melyik, énno én is azt mondtam h ergonomikusabb meg jobb, jobban kézre áll a microsoft joystickja... aztán mégis ps4-et vettem... most meg fura ha néha one-val játszok...
    inkább dönt s az alapján, hogy a haverjaidnak mi van... legalább tudtok játékokat cserélni, összeülni, átvinni hozzá a joyt fifázni ilyenek... (nekem pl a haverjaim közt és a munkatársaim közt nagyrészt ps4-esek vannak 1-2 xbox...)
    vagy dönts a játékok alapján, mik jönnek kiaz adott platoformra ami ami a másikra nem... pl akkor én vártam h a deadrising mikor jön ki ps4-re...

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #10781 üzenetére

    mire gondolsz? dinamikus taktika? én pl semmilyen taktikát nem tudok lementeni, értem én ez alatt a team sheeteket... vagyis lementeni le tudom de betölteni már nem :D

    egyszerűen semmi extra, indutjuk a játékot és a play match-re nyomás előtt beállítom amit kell... milyen dinamikus taktikára gondolsz?

    hogy érted azt h túl toljuk a hendis témát? szerinted nem létezik...? :Y :U

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #10784 üzenetére

    :D Arra én is gondolok, akkor pont ezért nem megy a játék :D

    Komolyra fordítva a szót...

    A dinamukis taktikta tudom mi, nem ugy mint régen, hogy csak előrébb meg hátrébb tologatod a formációt, hanem mindenre tudsz külön beállítást alkalmazni, milyen fomráció tactics, instructions lehet defensive offensive stb felállásokban... nem jól mondom...? namármost itt nem értem a lényeget, hogy tudnám elb@szni? play match előtt, rámegyek a csapatra, beállítom, arra amt alapból odarak, nem váltok át semmi más offensive defensive stbre, a meccsen meg már meg van kavarva... nem értem...? :F Vagy segíts légyszives rájönni mi lehet a baj...?

    Esélykiegyenlítés... esély KIEGYENLÍTÉS? ESÉLY KIEGYENLÍTÉS??!! ESÉLYKIEGYENLÍÍÍÍÍÍÍTÉÉÉÉÉÉSSSS????!!!!??!!! Móóórgit??? Normális....????? Olyan, hogy öbölátúszás, olyan nincsen is Móóórgit!!!

    De most komolyan, elviselem én ha szar vagyok meg nem tudok játszani, van ilyen, de most komolyan??? ennyire jó lennék, hogy esél kiegyenlítésből az ellen 3at kell lőjön 30 perc alatt mert akkor ezek szerint kiegyenlíti az esélyeket, itt csak ez elhet a megoldás, nem? Ezért kapok 3 golt az elején, mert eszméletlen jó vagyok és adni kell esélyt a másiknak is.
    Te mennyit játszol haverok ellen online vagy akár offline a gép előtt? Nem nyilvánul meg friendlyben? :Y Hanem? Az miért van akkor hogy, haver egy délután 6 embert könnyedén levert (tényleg jol játszik) majd a 7.-kel nem birt, akit én is megvertem...? vagy miért van az egymás ellen, amikor tudjuk mit csinál a másik és egyszerűen nem képes a játékosunk odalépni, vagy ha igen átlépi meg felbukik a labdában?
    Miért vannak olyan meccsek egymás után, hogy atletico, real, barca city csapatokkal 2 passzt nem tudok adni egymás után...? 10 / 9 meccsen...? majd az 1 meccsen meg mintha szárnyalnék...? Haverral is beszéltük, mindig ugyanugy játszunk, lövünk kapura, passzolunk... és egyszerűen nem képes bemenni a lövés, a másik játékost eltlalálni a passz, vagy legalább odamenni... felfele huzom a kart és lefele passzol, nincs erő a lövésben a passzban...? a játékosaim folymaatosan eladják a labdát, nem tudják lekezelni, elrugni, luftot rugnak, 80%-ban csak a lesen lévő embernek passzolják a labdát amikor másik 4 üresen van...? Miért kell mindig annak passzoln ia labdát akinek nem kellene mert rajta vannak a védők vagy messze van a pálya másik végén és jön középen üresben valaki...? 70-80% a passzom általában, van hogy 80 felett... Persze meg lehet ezt azzal is magyarázni h azé b+ mert sz@r vagy és mem tudsz játszani... de ez nem megoldás és nem magyarázat...
    Nos van valami ötlet? miért lehet az hogy nemtudok egy meccsen egy normálisat sem passzolni...? Itt még éppenséggel azt is el tudom fogadni, hogy a felállás más, meg kellene változtatni, vagy nem tudom, vannak amik counterelik a másikat...? PASSZOK, nem tudom igaz-e de olvastam valahol hogy az első félidei passzok sikeressége mennyire befolyásolja a második félidei eredményt...

    szóval...? :F

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Szigma70 #10789 üzenetére

    nem uncsi ez, teljesen át lehet érezni a gondod...

    az utolso perces fordítások margójára...

    és az előző hozzászólásomhoz is kiegészitve...

    lehet érezni, látni már egy passzbol egy inditásból egy beadásból azt, hogy épp gol lesz... lehet érezni amikor a hendi elkezdi visszafogni a játékosaidat és érzed, hogy semmi nem jön össze, se egy pasz se egy kapuralövés.. persze ha eljutsz odáig... de lehet azt is érezni maikor már nem segit... nem futnak be elpőre az emberek, támadás helyett inkább csak hátraflé mennek, elkerülik a labdát, bukdácsolnak a labdában, random passzok mennek csak, engem is érdekel hogyan lehetne ezt kikerülni, vagy hogyan lehetne esetleg valamit tenni ellene...?

    van itt egy videó egy ürge foglalkozik a témával, nekem valahogy teljesen átjött a helyzet és amit mond:

    [link]

    Aztán lehet vitatkozni ki mit gondol meg mondd...

    nem beszélve itt arról. hogy a kezdő bonusz is sokat játszik, valamint az utolsó perces gólok, már ezeket a játékosok mozgásából meg lehet állapitani... engem is "köpködnek" a haverjaim amikor a 80.-perctól elkezdem az időt húzni... akárhányszor csak jófej és rendes gyerek voltam h na játsszunk egye fene, valahogy mindig sikerült bekapni 1-2 gólt...

    továbbá igen, hogy egyet is értsek kicsit LedyGyuszi -val, nyilván vannak olyanok is , hogy sík ideg vagyok mert a 3. meccset kapom ki zsinorban és azt se értem h olyna rálővésből onnan hogy lett goltm ,eg hogy tudta bepasszolni, hogy került oda labda, miért aludtak a védőim...? de hogy 5 meccsen is sorozatban... és akkor ne legyünk idegesek.. főleg olyan emberrel akit máskor fél kézzel és kikapcsolt joystickkal megverek, 10-ből 8 meccsen kikapok...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #10805 üzenetére

    nem váltom át a felállást közben, csak az elején, az alap felállást rakom át, ekkor persz átvariálja, de nem ez a gond, mert ezutáán én helyükre rakom a játékosokat, custom tacticset meg instructionst beállítom. Majd a játékban mikor kilépek, ugy hogy nem váltottam felállást nem használtam a dynamic tacticset akkor is megkeveri az embereket.

    grat, sajna én nem vagyok ennyire jó, hogy visszahozzam. mint mondottam volt azt is lehet érezni ha már nem segít téged v a másikat a hendi hanem ugymond "normál" játék van.

    némi ironiát is érzek felfedezni a szavaid közt... sajnos a hendi kivesézése témáról én lemaradtam, nem tudom mikor beszélhettetek róla de valószinűleg mindig fel-feljövő téma. Az meg hogy mennyire misztifikálom túl vagy épp nem hát nem tudom... Engem akkor is nagyon zavart az amit már emlitettem, hogy a top csapatok top játékosai 2 passzt nem tudtak csinálni, üres kapura golt lőni, látod tudod érzed mit fog csinálni a másik és a játékosaid egyszerűen mást csinálják, vagy épp az ellenkezőjét, bukdácsolnak, szenvednek a labdával, mintha mágnes lenne bennük ami taszitja... Ha ez van akkor teljesen mindegy mit csinálsz, max mint a fickó mondja, beállsz védekezni, csak passzolgatsz amig el nem múlik... ennyit is a hendiről...

    Szigma70 kollégához is még csak annyit szolnék, hogy igen, vannak szituk nálam is meg olyan gólok amiket a haverjaim szerint csak én tudok, a hendis gólok, amikor akár a 2. v 3. kipattanó labdát sikerül bevernem, mert épp szerencsére a "hendi" elém pattintotta a labdát... vagyépp valami iszonyat béna erőtlen lővés megy al úgy a kapus mellett, hogy már én is csak röhögök az egészen mik vannak... vagy más egyéb beszenvedéseknél...

    Szóval, 500 meccs ezért nem rossz, én számolgatom, de sztem nem értem el annyit, sztem valahol 300-350 meccs körül járhatok a 19-ben. Ahogy elnézem vannak itt sokan nálam sokkal nagyobb fifások is. Ennek örülök, mert akkor itt csak tanulni lehet. Korábban is próbáltam felvetni ezt a témát, mert én sem érzem elég jónak magam sajnos, nagyon sok minden van amit tanulni meg fejleszeni kellene. De ebben a fórumban sajna csak a csapatok meg játékosok felállások sbc-k tömkelegét látom. Nekem sajnos nincs pénzem időm kapacitásom erre ennyi, hogy akár elnéztem egy sbc-t is megccsináljak. pl kell 2 totw játékos?? :Y lol már ez egyik is drágább mint az összes coinom. és akkor rakjam ki a német válogatottat meg a bayernt 85ös ratinggel... komolyan? ha ezt meg tudnám csinálni leszarnám az összes sbc-t... Vicc az egész...

    Lényeg a lényegben,örülök, neki hogy adsz tippeket, és úgyanugy annak is ha bárkinek építő jellegű hozzászólása van. Sőt, kérlek is, segíts, hogy jobb legyek, és fejlesszem a játékomat. Az online rivals annyira nem érdekel, és annyira nem is zavar benne a hendi néha, látom én is vannak jobb v hassonló szintű játékosok jobb v hasonló csapatokkal akik elvernek... ezen nincs mit idegeskedni... már lassan azt is le szoktam engedni ha szegény fogalmatlan játékosok ezüst teammel levernek... Ezek másodlagos dolgok, offline haverjaim ellen szeretnék jobb lenni, ezért is probálok online sokat játszani és gyakorolni... (ami szintén érdekes, mert van olya cimbi akit 20-16x verek, 1-2 x meg vereség van, de valahogy az mindig akkor jön elő ha épp bajnokságot játszunk...)

    Akkor nézzük, nekem változó a passz hatékonyságom. 70-80 % között mozog, van hogy 80 fölött is. Itt valahogy nem igazán értem ezt a dolgot, de nem tudom magam hibáztatni ha egyszerűen nem tudok két passz leadni illetve nem oda megy a passz ahova akarom... Jó tippnek hangzik ez az indikátor hogy lássam merre passzolok, csak egy baj van vele, akkor a másik is látja merre passzolok, és azért még igy is elég nehéz indikátor nélkül is mer teléggé ismerjük a másikat és látjuk ki merre mozog merre passzolhat... valamint az is rohadtul tud zavarni amikor látom a lyukat, passzolok és a másodperc törededéke alatt oda "teleportál" a védő... Ez ellen mit csináljak? Az indikátor bekapcsolásával amellett, hogy az ellenfél látja merre passzolok a zmég a bajom, hogy rohadtul zavar... hogy valami szarok ott vannak a játékos mellett, kb 2X akkor szarok mint a játékos... mondjuk a timed finishinget minden streamer istneiti, és mondja hogy nagyon jol lehet használni és kapura lőni vele.. én nem próbáltam... Viszont ha csak a nyilat be lehet kapcsolni, egye fene megnézem mennyivel lesz jobb a játékom illetve nagyobb a passzolási arányom ha látom merre akarja majd lőni... és ki tudja, lehet megszokom és már az indikátor nélkül is menni fog a későbbiekben...
    A szünetek tartása online esetében okés... offline haverokkal nehezebb.... de tulajdonképpp ez is hasznos tanács, más játékoknál is alkalmaztam amikor sokat szptam...
    Felállás, offline sorsolt csapatokkal játszunk, általában top csapatok. Én a 433 attack v holdingot preferálom, esetleg 442 4222,. custom tactics és instructionsr ritkán állitok ilyenkor. Neked van bevált taktika csapatokra? vagy instructions?
    A beadások sajnos nem ugy mennek ebben a fifában mint ahgoy kellene és ahogy én azt szeretném, van ennek külön modja vagy inkább hanyagoljam? probáljam kipasszolni v cselezgeni?

    Előre is köszönöm az építő jellegű hozzászólásokat :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz LedyGyuszi #10930 üzenetére

    dehogynem látja a másik játékos az indikátort, ott ül mellettem ugyanazt a tévét nézzük :DDD
    ráadásul az a sok szer mit kitesz az indikátorokban is zavar... de mindenesetre ki fogom probálni online, akkor hátha jobban be tudom majd lőni később az irányokat.

    én a támadó játékot kedvelem, megyek előre nyomom rálövök, van hogy messzebról de főleg 16os körül. kevesebb kiss passz, főleg inditani próbálok, ami kevésbé sikerül, a magas indításokról sajna leszoktam, az annyira ne mmegy már. vag yvan hogy a szélen próbálok megfutni és beadni, de sajna nem annyir megy ezért erről is inkább le fogok szokni...

    sbc-ket a futheaden szoktam nézni, miből mit lehet kihozni meg még olcson is.custom tacticset meg küldhetsz nyugodtan, majd kipróbálom, legfeljebb nem jön be... igyis a tecsőről szoktam néhány emberke által legjobbnak javasoltat használni.

    emellett inkább az érdekelne, hogy pl milyen befejezéseket szoktál használni? tehát értem ez alatt a sima lövést, vagy a lövés gomb 2X, esetleg, helyezett lövések, vagy low driven? passzolásnál erőből passzolsz R1+X vagy simán inditgatást mennyire használod? Beíveléseket? Van e valami szöglet taktika ami nagyrészt gól lesz?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz MdewC #10951 üzenetére

    ha gyengítok az AI defet az jó is lesz, haver jobban védekezik ha nem nyúl a joystickhoz mintha játszik...

    remélhetőleg akkor már nem fognak annyira körbe zárni majd mint korábban és elvenni a labdát...

    szerk
    ja és akkor jól értem, ha constant pressuret használok akkor jobban fognak a játékosaim fáradni...?

    [ Szerkesztve ]

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Sziasztok,

    Kérdés, szerintetek mit csináljak?

    Volt a klubbomban kb 250 játékos, volt teljes angol-spanyol-német-olasz csapatom, igaz nem top kártyák de minden pozicióra volt valaki.
    Most Bf alkalmával vettem pár akciós pakkot, nyitogattam, upgradeltem, meg bedaráltam az arany játékosaimat a jobb reményében. Esett pár TOTW játékos meg egy két értelmesebb mint pl deheja, williams, vardy., most maradt kb 60-70 játékosom egy angol csapat meg vagy 50k coin.

    Elköltsem valami értelmes játékosra azt az 50K-t? nyitogassam el most? vagy várjak karácsonyig az akkori akciókra és nyitogassam el? milyen pakkot érdmes venni?

    Nyitottam egy draft tokent is. Ezt érdemes online v inkább offline eljátszani? Online mennyire erősek? Vagy ha offline letolom akkor mennyi esélye van h a pakkbol a végén csak hulladékokat kapok...?

    Előre is köszönöm :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz thebigK #12114 üzenetére

    Érdekes...

    én vettem fifa pontot és abből vettem pakkot...

    mondjuk igaz, ott a squad battle, csak ugy adja a pakkokat., rivalsba sajna nem mindig van időm tolni mert oda is sok meccs kell.. weekend league-t sosem toltam. Nem is tudom hogy kell... de ahogy elnézem lehet idén se fog összejönni rá a pont :D

    Játékos vásárlás, ez érdekes téma? Angol csapatba, kik vannak akik ár réték arányban jók? Kiket érdemes megvenni?

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz Yodamest #12131 üzenetére

    Nagyon köszönöm :R

    ilyesmi segítségre és válaszokra vártam, meg is veszem akit tudok :))

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    hát na nyitásokbol nekem se sok sikerem volt eddig... azt meg h sbc-ket csináljak inkább feladom mert kb lehetetlen küldetés...
    egyik kolléga tanácsára ne meg hát miért is ne belevágtam egy online draft ba a jó nyereség reményében... sikerült is egy 5-0át összehozni az első meccsen, természetesen fullhendi meccs volt... 61 percben rage quit, kaptma is két fos 5K-s pakkot amiből hát nem igazán esett semmi rare sem... meg valami fos loan pakkot is adott...
    kb ennyi...
    keresztfiam meg tavaly oktoberben egy cöröt nyitott :DDD :C

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    Sziasztok,

    Nem nagyon jutottam még el idáig, de a lenne pár kérdésem, és szeretnék tanácsot kérni.

    Weekend leaguet megéri tolni? Mennyire nehéz? Ma/holnap még tudok indulni?

    Nincsenek túl erős csapataim de megpróbálnám...
    Kb az angol csapatom a legerősebb: Son, Gabrel Jesus, Willian, Matic, Wanyama (kék), Trippier, Lindelof (fekete) Bailly, De Gea, meg még valam fekete balbekk,

    Van még egy annyira nem szar olasz (Madzsukic, Dzeko, Kedhira, Handanovic, Kolarov...) és spanyol csapatom.

    Ezekkel kb mennyi esélyem lenne hogy valami értelmeset szakitsak? Vagy ne is számítsak rá?

    Van még vagy 70K coinom, javasoltok esetleg valaki(ke)t megvenni valamilyen csapatba?

    Előre is köszönöm a segítséget és az építő jellegű hozzászólásokat! :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz toxicjew #20296 üzenetére

    Zsír, akkor már nem regisztrálok :D Majd legközelebb, majd megprobálom, van pár haver aki szintén azt mondja h néha leépülés meg sok a 30 meccs... De na végül is ccsak össze tudok szenvedni 11et hátha nyerek...

    jó ötlet lenne eladni a msáik két csapatot, de nem igazán kivitelezhető :D mert a 70-80% kb untreadable. Szóval azokból is valami budgetet jó lenne kihozni tartalék csapatnak... A német csapatomba már megvan werner, coman, lewandowski, eladásuk lehetetlen :D :D

    Én is várom a többieket, ki miket ajánlana, korábban, meg veszegettem amiket itt mondtak, ezért ilyen csak :D

    Hajrá! :)) :R

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

  • mkbla

    senior tag

    válasz gabigyerek #20335 üzenetére

    Én ki szoktam lépni ha látom h full hendi van mint a kolléga is irja... Értelmetlnül és érthetetlenül rúg gólokat, nálam meg Griezman kihagyja üres kapura 2,5 méterről....
    Egyébként van h néha fordul, valahogy az lenne a jo h én is ki tudnék léni ha vezetek 3-ra mert akkor megmaradna h nyerek, de sokszor felhozzák vagy forditanak sajn... na akkor már inkább az X nél is kilépek...

    ''Az Open Source és linuxos rendszereknél szakértelem kell ahhoz hogy sebezhetővé tegyük a rendszert, míg a Windows esetében ahhoz kell szaktudás hogy megszüntessük a veszélyhelyzetet.''

Új hozzászólás Aktív témák