Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KaksziLajos

    senior tag

    válasz Kristof_94 #28444 üzenetére

    Ezzel nem értek egyet. Vannak tehetségek, de nem ilyenek. Én Baggio, Klinsmann (miért nincs ikon lapja?!), Cafu (miért nincs ikon lapja?!), Romario (miért nincs ikon lapja) Möller időszakban kezdtem a focit követni, aztán jöttek a többiek. Annyi van, nem is tudom felsorolni őket. Lépjünk időben, nem sorrendben, Vieri, Del Piero, Peruzzi, Okocha, Shearer, Ronaldinho, Ronaldo, Rivaldot, ZIDANE, akkoriban sokkal több világklasszis volt. Most mi van? Van néhány tényleg tehetséges játékos: Neymar, Mbappe, Hazard. Oszt szevasz. De ők sem kiemelkedőek eddig. Persze magas a léc a múlthoz képest. Hazard jó, de valami hiányzik. Neymarnak mindene megvan
    ,hogy tényleg brutál legyen, nála fejben vannak a gondok szerintem. Mbappeban benne van még a potenciál.

    Szóval véleményem szerint, az elmúlt 20 éven sokkal több világklasszis volt a pályán, mint az utóbbi 5-ben. De az elmúlt 20 évet is figyelembe véve, Messi és CR valami elképesztő. Totál brutál. De nem hasonlítható egyik sem Ronaldinhoz és Zidanehoz. És ők sem Messihez és CR-hez. Talán nekem ők 4en a legjobbak eddigi életemben ha teljesen leszűkíteni a kört. Úhhhhh, Menni kell, Asszony mérges. :DDD Szóval ez kijött most. Bocsi. 🙂

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák