Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szigma70

    addikt

    válasz MdewC #25447 üzenetére

    Este már nálam is javult a gameplay, nem lett jó, de jobb, mint az előző napokom.

    Behúztam a Silvert :Y :C , maradt még meccs, mondom lenyomom a DR pontok miatt, meg hátha.....

    Első két meccs, egyik sima liba egy 2 Ikonos, POTM Auba, POTM Hazard os csapat ellen, másik nagy csata egy fullos német brigáddal, de hosszabításra Reus meg Gnabry kifulladt, így behúztam.
    Volt meccsem még vagy 4, mondom akkor csak behúzom a goldot.
    Következő meccs, alap nif sapnyol csapat. Full alap. Egy Saul volt a legjobb. Elöl Rodrigo meg Aspas.
    Háááátttt, 2-0 ról mentem félidőre, majd a második elején megállítja, senkit nem cserél, nem tudom mit állított, de minden emberem meghülyült. A védelmem előrement, ha hátul volt, akkor is folyosókat nyitott a labdásnak, összes kapuralövésem felé, mellé.
    Ő bezzeg bevert 1 szép, és 2 mákos gólt. 2-3-ra szívtam
    . Ilyen nincs. Létezik, hogy csak a nif csapatokkal szar a kapcsolatom? Miért csak velük van, hogy meghülyülnek az embereim? Már lassan hiszek a lapos földben is.

    Maradt még meccs, hogy behúzzam a goldot, de elegem lett, hagytam a csába, nekem nem ér ez ennyit :N

    @Aguinaga

    Egyértelműen Jesszus, Nifben van ez a nagyon drága srác, Teixeira, na ő sem rossz :D

    @Mrdevil

    Mert nem kapcsoltad be, talán jobb analóg katt, de lehet a bal :)

    [ Szerkesztve ]

    Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

Új hozzászólás Aktív témák