Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dejvid8

    őstag

    Emelem kalapom az EA előtt. JANEM.

    Tegnap este ugye OTW Promest snipeolni kellett 110K-ért, mert annyi volt a max ára. Oké, sikerült egyet.

    1 Órával később fel is emelték a max árát 300K-ra, ki is raktak pár Promest (lényegében nemtudom hogy kik, az EA vagy játékosok), Szépen vették is őket 170-180K-ért. Na mondom szuper, ennyiért már eladom ,70-80K profit.
    Mikor állítanám az árat, nézem hogy az OTW Promes-em max ára UGYANÚGY 110K, mint előtte!!! Holott 170-300K-ért vannak a piacon OTW Promesek. WTF?!?! Persze hogy egy idő után senki nem rakta ki, mert minden usernek így volt ez, így megint megszűnt.

    Na most az EA felemelte max 450-re az árat,most már lehet annyiért is listázni akár, persze hogy mindenki kirakta és becrashelt az ára, 90-95K-ért megy most kb. Szóval valószínűleg bukóval tudom eladni (várok vele, hátha lecseng ez a pánik eladás és beáll az ára 100+ ra) , miközben hajnalban meg 170-80K-ért vették az emberek.. Bár azt nem tudom, hogy vajon a price range update után kb 15 percen belül kibírtam volna listázni 170-80-ért, és utána "állítódott" vissza a max ára, vagy akkor sem birtam volna és csak az EA töltötte fel a piacot.

    Szóval a lényeg, hogy én ilyet még nem láttam, ekkora átcseszést. Nem tudom hogy direkt csinálták, vagy csak ennyire idióta balf*sz az EA hogy bár megemeli a ranget 300K-ra, listázni mégis max 110K-ért tudom.

    Buktam már nagyobbat is, nem az, de azért eléggé idegesítő. :)

    M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

Új hozzászólás Aktív témák