Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MdewC

    nagyúr

    válasz Szigma70 #33206 üzenetére

    A játékmódok között tényleg van eltérés, az korábban is megvolt, a net kapcsolatok miatt, vagy a draft, ami extrém csaló. :K (sokszor a div is, de a wl-ben is vannak meglepik, hiába jobb)

    Amiben sztem van változás, az maga a játékmenet, azzal, hogy jobban ki van egyenlítve, gyorsabb, több a visszapattanó, többet szerel magától a gép, nem engedi a rendszer, hogy sokáig birtokold a labdát a játékosoddal vagy a passzokkal. Minden fel van gyorsítva, plusz több az auto tackle. ;)

    Vkit ez segít, ő most jobbnak érzi, aki pedig megszokta a korábbit és kiélte magát, az most szenved, mert azt most már nem engedi a rendszer. Ilyen egyszerű. :)

    Alig várom én is a szabit, idén még nem is horgásztam faterommal, alig várom, hogy átdumáljuk közben az éjszakát, vagy a nagy családdal toljuk a Balcsin. Többit tudod.

    :R

    (Ami még fontos, hogy egyáltalán nem vagy “béna”. Sőt sztem rengeteget fejlődtél, ha jelent a véleményem bármit is. Mindannyian ezért játszunk, ezért örülök én is, ha sikerül elcsípni vkit, akit jónak gondolsz vagy elérni egy eredményt, amit kitüztél...)

    [ Szerkesztve ]

    praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Új hozzászólás Aktív témák