Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ShiberMonkey

    senior tag

    válasz Meghivott #18164 üzenetére

    a 79-80-81 nagyon bejövős statnak néz ki csak a bronz benchet úgy kell elosztani hogy ne úgy legyen a csapatod hogy:
    85-79-79 hanem 81-81-80 stb. Ezt figyeltem meg. Valamint megibt jött az a szituáció hogy a srácnak csatár vagy az LB vagy a CB-je és a gép kisegítette Őt és most 1000%ig biztos hogy bekapcsolt ez dolog. ICon editionom van és tartogattam 96-os Ronaldot. Most elvittem magammal és egy olyan csapat jött szembe hogy 41212 széles semmi IF lap vagy hasonló a padon. csatár Jesus-Vardy-LW/RW Salah/Bellarabi CDM bakayoko. LB/RB Mané illetve Willian. CB Mustafi-Koscielny kapus Begovic.
    Nekem egy Reus-Auba-Willian csatársor. Bakayoko Goretzcka-85-ös fernandinho hátul SIF Mustafi-Bailly. padon 96 os Ronaldo Martial stb.
    hagy ne mondjam hogy 3:0 ra ment a gyerek úgy hogy mindenbe blokkoltal Auba/Willian nem tudott elfutni beállva 96-os Ronaldo tudott 2 gólpasszig jutni de ennyi. Egyszerűen kisegít a gép ha alacsony ratinges szar chemes csapatod van mert úgy ítéli meg hogy biztos kezdő lehetsz oszt nincs coinod jobbra :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák