Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Attila432

    tag

    válasz MdewC #10160 üzenetére

    Pontosan, a végén írtad a lényeget, egy átlagos játékosnak, aki szintén sok időt beleöl a gyakorlásba és a piacolásba, pont elveszi a kedvét ez az egész. Egy profinál nem számít 10-15%-os játékos morál csökkenés és hozzák folyamatosan a 35+-os WL-t, nekem már ilyenkor harcolnom kell nem csak egy rövid passzal, de az idegeimmel is. Rengeteg meccsem volt, ahol 10 fölötti kapura lövés és 0 gól ellenében volt egy szöglet gól vagy éppen egy öngól. Fordítva is volt és ennek ellenére az se tett boldoggá. Szeretnék nyerni, ha megérdemlem és kikapni, ha szarabb vagyok az ellenfélnél.

    És mindezek mellett van más szánalmas dolog is, mint pl. a rejtett játékos tulajdonságok (Super-Sub...) vagy a bronze cserepad általi rating csökkenés (ezt egy egyszerű kezdőkből számolandó átlaggal ki is lehetne védeni, már ha akarná egyáltalán az EA). Utóbbi egy vicc, hiszen azért csüng az ember annyit a piacon, hogy minél jobb csapata legyen és erre kiegyenlítik a kódban a rating különbségeket. Most már azon gondolkozom, hogy dobom az egész játékot és megyek Pro Evozni.

  • HdRew

    őstag

    válasz MdewC #10160 üzenetére

    Igen, a magától csinál dolgokat egy vicc, múltkor ezért kaptam ki, támadó harmadban passzolt úgy, hogy semmit nem nyomtam, igaz, hogy le kellett volna védekeznem, vagy le tudtam volna védekezni, ha nem vagyok balfék, de ezek után ne gondoljam azt, hogy direkt nem tudtam levédekezni rögtön az ellentámadásból? :C :C :C (JustEAthings)

    Kíváncsi vagyok, mi lesz ebből, eléggé felkapott lett ez a téma hirtelen.

    (Közben megvettem a Division-t, jó nagyon, ha felkúr a fifa, legalább lesz mivel játszanom. :C )

    Szerintem Pogba az előző fordulók miatt kaphatta ezt az IF-et, valamelyik meccsen az ő góljával és gólpasszával nyerhettek, de akkor nem kapott TOTW kártyát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák