Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HdRew

    őstag

    válasz MdewC #9247 üzenetére

    Milyen formációra váltottál? :)

    Na, de amit megígértem, leírom, hogy mi tetszik és mi nem ebben a fifában, mert ez így vicc.

    Pro:
    Jó, hogy lehet viszonylag normálisan passzolni. (A 16-ban azért nem volt ennyire jó a passzolás.)
    SBC-k, Weekend League ötlete nagyszerű, a megvalósítás már..
    Szögletek szuperek.
    Gólt fejelni nem a lehetetlen kategória most, a 16-hoz képest.
    Driven shot nagyszerű.

    Kontra:
    Button delay, egyszerűen kiakaszt.
    Ez az új engine egyszerűen rossz szerintem, illetve még lehet túlságosan is új, lehet egy évvel később kellett volna behozni.
    Olyan bugok vannak, hogy az hihetetlen. Múltkor előny volt, elvittem a labdát, nem fújta le, majd a támadás végén kapura lőttem, kirúgás, majd síp, és folytatódik a meccs szabadrúgással, ahol megcsináltam a faltot. :DDDDDDDDDDDDDDDD Ilyen videót láttam már, de nem gondoltam volna, hogy megtörténik velem is.. Mi van akkor, ha gólt is rúgok? Fú, akkor aztán..
    Elég sokszor valamiért automatikusan passzol nálam a gép.. És nem csak nálam, streamereknél is. (InceptionXx, stb.)
    A 16-oson belül el kell esnie a játékosnak szinte, hogy falt legyen. Amit befúj mezőnyben, azt sokszor a 16-oson belül nem fújja be..

    Lehet túl sokat játszok és nézem a streamereket, de ezek nem olyan dolgok, amiket nem lehetne megcsinálni. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák