őstag

válasz Azog the Orc #22241 üzenetére

Jó meccs tanulságos :) : (nem sírás követezik csak egy meccs story:) )

Kupában összedobott egy HUN sráccal, 4-3-3-ba jött Rvp-vel.
    Jól védekezett, jól támadott, jó volt a passzjátéka (ügyes volt) szimpi volt a játéka, több helyzetem volt kicsit domináltam is a meccsen, de benne volt hogy kikapok mert voltak helyzetei. Na mondom végre egy tökös HUN aki intelligensen játszik, ez nem a magyarokra értem általánosságban ,hanem arra akikkel eddig összesorsolt, mert 80%-a droid futógép volt!

70.perc 0-0 bárki nyerheti a meccset állapot volt, na mondom ezt felveszem orignen barátba, ez patent meccs, még zúzhatnánk máskor is tervekkel, mikor becseréli Ibarbo-Doumbia-Gervinho és mintha átadta volna a jo-t másnak és elkezdett passz nélkül debil módon a "kedvemben járni" szlalom-sprint, kicsit vissza visszább vettem a védelmet és mivel a védekezése is összeomlott mert eszeveszettül jött letámadni így kipasszolgattam 1-0 majd 5 perc múlva 2-0 erre ragequit :D