Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AuraSync

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz AsakuraDave #264 üzenetére

    Ez az első FC amit konzolon tolok az összes többit csúcs PC-n toltam végig anno. :K

    Pandras:
    Látom fejlődni az 1-hez képest nagyon is sokat fejlődött. ;]
    Viccet félretéve DOS korszak óta jelen vagyok a játék iparban látom mi hogyan fejlődik sőt én magam is játszok azóta. (ezt azért emelem ki mert saját tapasztalat nem pedig "úgy hallottam vktől)
    Ennyi erővel egy Tomb Raider miben fejlődött az évek során főleg az utolsó 3 rész?
    Azon kívül hogy tök szexi amikor sáros Lara? :B
    A GTA-k mit fejlődtek? Hisz a 3 óta ugyan azt csináljuk nem?
    A COD-ok vagy a BF-ek?
    Hány játékot soroljak még amik tök ugyan azok másik köntösben?
    Hány szoulszlájkot vagy Assa-t?

    Ha nem adtam volna pénzt a játékért akkor is ugyan úgy felbaxott volna az amit mond a videóban. Az ilyen emberek mint ez is nem tud élvezni semmit ennek nem való game.
    A VR-ék kezdték behozni MO-ra ezt a "vicces" játék szidást és most erre harapnak az emberek más is látja hogy ebből lehet nézettséget csinálni ennyi a történetet.
    Az ilyen ádörwörd meg VR csatornák véleménye semennyit nem ér nálam.

    Én szórakozásból játszok ezek meg "munkából" is azért nagy különbség.

    Ha hibát akarsz találni valahol akkor azt meg fogod találni tök mind1 mi az.

    Nagyon nekem már újat mutatni nem tudnak a játék iparban főleg hogy már lassan 1000 animét láttam és abban mindenféle történet volt már nem beszélve a filmekről, sorozatokról.

    Én egy játékban a szórakozást keresem más a hibákat meg a fejlődést. Ennyi.

    S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Új hozzászólás Aktív témák