Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    SPOILER!

    Kicsit zavar a játékban, hogy átugrom bizonyos részeken.
    Pl most hamarabb jutottam el Rivet citybe, mint a rádioba és Dr Livel dumáltam és kész lett a lábnyomkövetős küldetés... Most a rádioba már nem is kell menjek, pedig szerettem volna rendesen végig csinálni.
    Másik, szintén Rivet Cityben a másik Dr-ral is hamarabb beszéltem, mint hogy rájöttem volna ki az android így az a küldetés is lezárult. Perk helyett meg kaptam 50 kupakot...

    Ezeket is csak véletlenül tudom, mert beleolvasgattam a topicba, ki tudja hány ilyen mellett szaladtam még el...

    Jah meg pont most, elmentem a Robocop gyárba, betettem a procit a helyére, erre hirtelen nekem támadt mindenki. Ijedtemben kiírtottam az egész helyet, majd miután végeztem, felvillant a képernyőn, hogy 'opcionális: programozd át a számítógépet'. Gondolom így átállíthattam volna a robotokat az oldalamra vagy ilyesmi. Szimpatikusabb is lett volna, csak nem tudtam hogy lehet ilyet. Most meg már késő...

    Szóval ezek idegesítenek, az lenne a kérdésem, hogy ezeket utólag be lehet pótolni valahogy? Tehát még kideríthetem pl ki volt az android, vagy ennek már lőttek? Érdemes elmenni a rádioba? Lesz ott még valaki? Vissza sem tudom tölteni, mert mát rámentettem azokra, kb 5-6 játékórát kéne visszamenjek, hogy elölről kezdhessem ezt a részt.

    [ Szerkesztve ]

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Új hozzászólás Aktív témák