Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • angyalpc2

    aktív tag

    Sziasztok

    Régi távoli ismerősök meghívtak egy csetbe...
    Na erről csak én nem tudok.... :D Számomra se telón, se Facebook messengeren se a külön messengeren (pc) nem dob fel semmit.

    Valamit el kellene fogadni?...beállítani?
    És már én is tapasztaltam, hogy másokkal marketes ügyben fel akartam venni a kapcsolatot, de az semmit nem reagált, olyan mintha nem épülene fel a az értesítési rendszer.

    És egyébként ezt leszámítva másokkal csetelek, csoportokban is benne vagyok. Sőt az állítólagos csoportból is egyesével megy az üzenetváltás
    Nagyon kínos...és pont olyan régi emberek is vannak a csoportban akikkel másképp ne mis tudnám felvenni a kapcsolatot..

  • angyalpc2

    aktív tag

    Mióta volt ez a nagyon eu konform változtatás, egyre többször van az, hogy a messengerben nem látok pár napja elküldött üzeneteket

    nevetséges

    csütörtökön küldtem üzenetet X-nek februári azaz február 24 az útólsó bejegyzés
    Átkattintok Z-re ott is
    aztán vagy 5 perc múlva egyszercsak megjelenik Z-nél az egy hetes beszélgetés

    És ez már nem az első eset hogy ilyen "hova tűnt" az előzmény történik
    Hogy mi a fsz történt ezzel a rendszerrel, haveromat szimplán letiltották nem tud a belépni én látom profilját fotóját tudok neki írni ő nem látja.
    Nyitott egy új profilt fotóval..már tudunk írni de én nem látom fotóját :D
    vicc

    További kérdés rá akarok írni valakire
    azt írja: Végpontok között titkosítvaAz üzenetek és a hívások végpontok közötti titkosítással védettek. További információ
    Konkrétan emiatt nem látja azt hogy írni akarok neki, sőt: Ez a személy a Messengeren nem érhető el. Még a profil fotót se tölti be.
    fel van véve ismerősnek bmeg WTF :((

Új hozzászólás Aktív témák