Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipothp

    tag

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni, már teljesen elvesztem...

    Elnézést hosszú lesz.

    Egy cégnél kezdtem dolgozni, ahol üzemeltettek egy Facebook oldalt.
    Megkértek, hogy egy admint tegyek ki, mert már nem dolgozik a cégnél.

    Ehhez kaptam egy nem valós emberi profilt.
    Egyszerűség kedvéért.

    Oldal neve XY Horgásztó
    Kamu ember neve: Horgász Tó

    Nos, a Horgász Tó nevezetű adminnak nem volt elég adminjoga ahhoz, hogy kitegyen másik admint az oldal adminjai közül.

    Kinyomoztam, hogy ki hozta létre annó az oldalt. Üzleti profillal láttam, hogy ki volt.
    Felvettem vele a kapcsolatot, azt mondta, hogy ő már réges régen kilépett az egészből, nincsen hozzáférése.

    Utána megtaláltam azt, hogy ki még az admin.
    Meg is találtam azt az embert, akinek át lett adva annó az oldal kezelése.
    Neki volt egyedül olyan admin joga ami fullos.

    Megkértem, hogy adjon fullos admin jogot a kamu Horgász Tó nevezetű embernek.
    Ezt elvileg úgy kell, hogy kitörli a jogosultságát, majd újra hozzáadja.
    Meg is csinálta, de utána is ugyan olyan csökkentett jogosultságos jogai voltak.

    Megpróbálta újra kitörölni, és hozzáadni, de akkor már nem hozta fel az oldalhoz rendelhető adminnak a Horgász Tó nevezetű "embert"
    Így abban maradtunk, hogy adjon hozzá engem, az én profilomat, majd én megoldom.

    Hozzáadott, de ugyan úgy csökkentett jogosultságokkal.

    Mivel a srác már régóta nem dolgozik itt, ezért nyilván szabadulni akart ettől az egésztől.
    Úgy gondolta, hogy ha kilép az oldal kezelői közül akkor rám átszáll a fullos admin jog (mivel csak ő fullos joggal, és én csökkentett joggal maradtunk adminok)

    Hát nem így történt.

    A poén az, hogy alapból nem én akarom kezelni az oldalt, hanem más. De jelenleg csak én tudok hozzáférni, posztolni, de mivel csökkentett jogom van, így nem tudok más usert hozzáadni kezelőnek.....

    Ami még történt, hogy üzleti profil is hozzá van kapcsolva még az oldal létrehozójának az üzleti profilja. Ehhez kaptam fullos hozzáférést, de sajnos ezzel nem megyek semmire. Legalábbis 3 napja nyomkodom, de egyszerűen nem tudom átvenni az oldal felett az irányítást.

    Írtam a Facebook supportnak support@fb.com-ra, illetve hibát is adtam fel jobb fenn profilképre kattintva - súgó és támogatás - probléma bejelentése menü alatt.

    6 napja ezzel szívok....

    Az lenne a legjobb, ha valahogyan kaphatnék fullos admin jogot, és a valós kezelőnek tudnék adni oldalkezelői hozzáférést.

    Hogyan tudom ezt elérni?

    (a profilok nevei fiktívek, ha szükség van a megoldásban az igazi olal nevére akkor persze leírom)

    Köszönöm szépen! :)

    S23 Ultra

  • lipothp

    tag

    válasz Tamy #32934 üzenetére

    Köszönöm! Ez hasznos lesz majd a jövőben, csak sikerüljön hozzáférnem az oldalhoz :)

    S23 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák