Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz mokas_gizi #33874 üzenetére

    A PC-ról töröltem a kettős azonosítást és azóta nem enged vissza…

    Kb egy hónapja már töröltem és utána vissza raktam, mert nélküle nem engedett belépni…
    és
    Telefonomat cseréltem, ezért töröltem ki egy hónapja és pár hete a kettős azonosítást…
    Próbálgattam új telefonom ha lesz hogyan fogok tudni belépni róla…

    és
    (Ez most szervízben van arra várok , hogy ha vissza jön talán azzal be enged és tudok valamit csinálni…)

    A PC-ről azt jelntené, hogy PC-n belépve?
    Ugye a TOTP 2FA-ról van szó, ami az appal beolvasol QR-kódot, vagy belemásolsz számsort, és az azután kiírogat 6 számjegyet félpercenként?
    Ha a fenti, annál (de egyébként sem igazán) értelmezhető az, hogy vissza kell ranknod valamit ahhoz, hogy engedjen belépni, miközben a "felrakáshoz" is be kell lépve légy...
    Mit jelent a telefonos törlés, ugye beléptél és kikapcsoltad, és nem csak kitörölted az appot, vagy az appból?
    Szervízez teló? Miféle baja van? Csak mert hogyha olyan jellegű akkor simán törlik, vagy ahhoz hogy megjavítsák törölniük kell!

    Fentieket részletezd, hogy mit is csináltál, mert nem mindegy, hogy mi hogyan csináltál!!!

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák