Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sipi-

    tag

    válasz qnadam #15208 üzenetére

    HZ-féle gondolkodásmód, már megszoktuk.

    Egyébként egy-két hete kerestem a Prince of Persia-t meg mario-t. Gyerekeknek teljesen jók reflexeket fejleszteni, billentyűzetet szokni.

    https://www.ferfiakonyhaban.hu

  • Piftuka

    veterán

    válasz qnadam #15208 üzenetére

    :K Igen, jól látod.

    Egyébként én az első rész, a "Fifa International Soccer" megjelenése óta követtem a sorozatot, egészen 2004-ig.

    Aztán egy darabig hosszabb szünet következett, de nemrég, utólag sikerült több részt beszereznem, és kipróbálnom... Továbbra is állítom, hogy a FIFA 97 és EURO2000 részek között történtek a legjobb dolgok.

    Előbbi a teremfoci miatt különleges, a '98-as epizódban a játékmenet és remekül kidolgozott, teljes selejtező sorozat, a World Cup 98 a VB, a játékmódok és az archív, régi döntők újra játszása miatt, a FIFA 99-ben a legtökéletesebb szerintem a játékmenet (egyszerű, de már plusz cselekkel, megoldásokkal bővült), és Ligákat játszani a legjobb, az EURO2000 pedig ezt örökölte meg, de EB-t lehet játszani vele.

    Utána mindig csak rosszabb lett a FIFA. (A grafikai upgrade-től én pedig nem esem hasra, mert számomra nem az a lényeg.)

    Megvettem akciós áron a FIFA17-et és FIFA18-at is nemrég, de ezek (már valamikor FIFA08 óta) nem működnek a hagyományos, 8 gombos gamepad-del. Ahhoz, hogy játszani tudjon velük az ember, venni kell egy XBox controller-t is. (Ami drága mulatság.)

    A fentiek miatt cimborával, és unokatesómmal a régi részeket nyomatnánk, de hát nem indul el.

    Az összes kompatibilitási módot, beállítási trükköt végigcsináltam, amire vonatkozóan az interneten fellelhető, de egyik sem vezetett eredményre.

    A virtuális gépet még nem próbáltam. Azzal teszek majd egy kísérletet.

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák