Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hobizoli

    nagyúr

    na, kicsereltem en a felniket
    vettem a Homasita-ban rezpasztat meg tegnap, meg vekony szerelokesztyuket
    Lidl-s hidros emelo meg racsnis kulcs keszlet a pincebol elo, meg vagy 2-3 eve vettem, de ki sem voltak bontva
    raprobaltam a 1-2 csavarra, joleszaz

    na utobb kiderult, hogy 5-bol pont 2-2 olyat talaltam meg a ket felem eso kereknel a probakor, ami nem volt annnnnyira raveretve, mint a tobbi
    hat volt tobb olyan csavar is, hogy 1/2"-s fix szár a hosszu hosszabbiton meg azon a rovidebbik hosszabbito, es alltam az erokar vegen es rugoztam mire meglazult, recsegett, meg jott a rozsdapor mogule
    igazan orulok, hogy nem lett defektem, mert ezt az ut szelen a sima kulccsal kb felejtsd el kategoria lenne lelazitani :U

    na mind1, PC-s levegospray-l befujkaltam a csavarluksikiba, jott is kifele a retek, tehermentesitogyurut meg a csavarokat a menet elejen meg a kupnal is bekentem a rezpasztaval, racsnival koppig fehuz, meg onnan egy kicsit még ra
    aztan elovettem a nyomatekkulcsot is, eloszor 80Nm korben 1-3-5-2-4 sorrendben, aztan 110Nm
    a telgumisfelniket meg beraktam JóÉv-s a gumitarto hordozo paplanokba

    vegul megvergettem a vallam virtualisan, hogy mekkkkkkooora keraly is vagyok :DDD :K

    [ Szerkesztve ]

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák