Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BobaHWSW

    újonc

    válasz npera #1055 üzenetére

    Meg -2 heregolyobis?:D

    Elnezest ha valakit megbantottam.

    Amugy igen, 100%ban egyetertek, hogy valami olyasmi kene de en vegtelenul emocionalisan allok az autokhoz (igen, jokes on me, erre veszek egy japan szemely/jellegtelen autot? :D). Ameddig anyagilag megengedhetem magamnak, hogy kicsit is olyan autot vezessek napi szinten szeretek akkor ezt fogom valasztani.

    Accordba imadok beleulni. Innentol meg csak a statisztika es szam manias enem szamolgatja a fogyasztast de csak mint erdekesseg, nem zavar.

    Legelejen elmentunk jazzt meg mazda2teg ilyeneket nezni de nagyon hamar leesett, hogy ez nem fog menni.

    Mondtam, hogy namajd asszony... Aztan lattuk ex kollega, haver akivel mar dolgoztam Londonban is lep le es eladja a CRVjet. Meg aznap delutan kivolt fizetve a verda es egy icike piciket se bantuk meg.

    Parom teljesen odaig meg vissza van a "kis" autoert es mondta mivel magas es nagy ablakokkal jol kilatni belole. Van bal elol kis motorhazteto tukor szoval meg az is segiti.

    Azota crvvel mentunk turazgatni, kempingeznueg varosbol ki ha 50kilometernel messzebb megyunk. Abszolut uber kiraly verda.

    Hat ennyit a Boba vs epeszuseg temarol. :D

    Szerk:
    Enpera masodik veszmadar irasra:
    Azt csinalom, hogy beinditas utan varok 15-20 masodpercet utana pedig mivel majd cegtol haza mind otthonrol vissza zsakutcabol megyek ott kis tempoval ovatosan de motort nem eroltetve de nem is 2k felett hajtva probalok finoman menni.

    Szerencsere a dombnak felfele tav hazafele van amikor mar ment 3 kilometert a kocsi.

    Igyekszem vigyazni, ahogy tudok.

    Parom az 2*15 kilometerre jar, neha 2*20 attol fugg hova megy edzeni.

    Szoval ennyit tudok tenni.

    Szerk2:
    Plusz nekem a "nyelgazon megyek fel" azt jelenti, hogg akar 3500ig is elforog a motor fel-ketharmad pedalallasig.

    Padlot nem kap es ido 90%aban 2.5k fole nem viszi az automata a motort.

    Hetvegen megjaratom az autot ez akkor megy bele tobb kilometer ha nem pocsek az ido es nem dolgozok.

    A rohadt eletbe mar, hogy mas hozzaszolasara valaszolva se tudok ujat irni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák