Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hugo85

    aktív tag

    válasz K3NZO #251 üzenetére

    Együtt bányászunk. LOL :DDD

    #232: Sose értettem ezt az adó rinyát, főleg mióta NPC coprnál is van. Juj 10%-al kevesebb pénz, hát úristen hogy veszek így titánt..

    Egyébként addig tűnik minden olyan drágának meg soknak, amíg el nem jutsz BC-BS-ig lvl 3-4-es missionig. Onnan már viszonylag jön a pénz. Persze egy CS még akkor sem fog olcsónak tűnni, vagy bármelyik HAC, de simán vehetsz pl egy AF-et (mint én) és megengedheted magadnak, hogy elveszítsd. És azzal mókás dolog tud repülni. Mondjuk elmenni DED komplexeket látogatni. Aztán otthagyni a 65 milliós Ferox darabkáit, mert miközben fogyott szépen lassan a pajzsom valami BloodRaider BS és egy-két cruiser miatt, és éppen úgy voltam, hogy na jó, akkor menjünk innen, akkor vettem észre, hogy az egyik cruiser warp scramble-t nyomott rám... leizzadtam, droneok nagy nehezen kinyírták, de közben nem volt annyi eszem, hogy align-t nyomjak, így automata align közben pukkant el a 'rox pedig még kb. 2 sec hiányzott warpig. Ja, és újként meg Merlinnel járkáltam 2/10-es DED-ekben. Túl lehetett élni, ha jól felkészülték, és néha dobott 20 millás modult, néha öt millást, legtöbbször semmit. És ez mind csak PvE, annak is egy kis része. Ne mondd, hogy EVE-ben nincs izgalom. Csak nem overkill ship kell. Próbálj cruiserrel lvl 3-azni, na AZ izgalmas, vagyis inkább rémisztő. Vagy ne használj EVE-survivalt lvl 3-4-es missionökhöz. Vicces tud lenni, ha active tankolt hajóval beugrassz az insta közepére, erre két frig elkezd scrammelni és rádcupan 2-3 NOS/neut tower. Na ilyen megáll az emberben az ütő... (van ilyen lvl 3-ban is, vagyis biztosan volt, ma már nem tudom).

    Igen, lvl 2-ig kibekkelni unalmas, könnyű és baromira nem jövedelmező. De megteheted azt is, hogy fogsz egy olcsó frig-et, és kimész low-secbe ratting-re vagy csak szétnézni. Emlékszem amikor valamelyik trialon, azt hiszem pont az ammar-on, majd' beszartam amikor lowsecben egy belt mellett POS volt, és életem első cyno-ját nyitotta meg mellette valaki :D

    [ Szerkesztve ]

  • v.tom

    őstag

    válasz K3NZO #251 üzenetére

    Ajánlom neked ezt a corpot. Teljesen véletlenül én vagyok a ceo. ;]

    Egy corp rengetegg dologgal foglalkozhat, amit el sem lehet mondani ilyen egyszerűen. Az a legtisztább, ha úgy képzeled el, mint egy céget, ami bármit csinálhat, amit a kedve tartja. Mi legalábbis így kezeljük.:)
    Ha van kérdésed, szívesen válaszolunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák