Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz echterion #127278 üzenetére

    Nemcsak átgondoltam, össze is raktam gépet ( 1660 ti és ryzen 2600), és pontosan ennyi volt, egy dekával se került többe 220 nál. Leirhatom egytől egyig pontosan az alkatrészeket, proci+kártya+ gépház+16 gb ram+ tápegység+ alaplap. És egyedül HDD je volt az illetőnek, az meg nem kerül 15 nél többe. Szóval veled ellentétben én nem a levegőbe beszélek, hanem konkrétan tudom mi mennyibe kerül és tapasztalatom is van.

    Csűrheted csavarhatod, teljesen mindegy hogy 1660 ti, 2060 vagy bármilyet alkatrészekről is legyen szó, egy lapos mindig durván 1.5X annyiba fog kerülni mint egy asztali. Ugyanis egy ilyen tudású 330 tól indul, erre meg bárki rákereshet az árukeresőn :)
    Szóval hülyeséget irtál, be kéne látni az azóta tartó ámokfutásod helyett, persze lehet hogy neked a 100 ezer Ft az nem különbség, mindenki másnak igen, szóval tudod, ha mindenki szembe jön veled az autópályán az bizony nem jót jelent. De ha legalabb nem értesz hozzá maradnál csendben.
    2060 as kártyával ellátott laptopot itthon nemhogy 330 ért, de 430 ért sem kapsz itthon, szóval ha maradunk a 2060 nál 1660 ti helyett, akkor meg az lesz , hogy asztalit 300 ból teszünk össze, lapost meg 450 ből, megmaradt az 50% különbség.

    Szóval nem kéne hülyének nézned az embereket és 0 tény nélkül irogatnod a faszságokat , illetve csinalhatod, csak ne lepődj meg rajta ha téged meg szintúgy mindenki hülyének fog nézni.

Új hozzászólás Aktív témák