Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz SUPREME7 #2308 üzenetére

    Hát igen.
    Csak visszaküldésnél vagy szervízbe küldésnél ha olyanjuk van nem megfelelő csomagolás miatt simmán beleköthetnek.
    Gyári csomagolásba meg nem köthetnek velle.

    Én régen vettem a tv-met Telekom-on keresztül akkor még a Samsung autója emberre hozta ki nem is akkarta a munkahelyemen ideadni mert neki ki kellet volna csomagolni és megnézni hogy nincs baja.
    De ha jól tudom a Telekom se így küldi már ki.

    Öcsémnek meg áruházból vettük decemberbe 65"-ost, kétszer Auchan, két hibás Samsung, aztán Media Mark és LG.

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz SUPREME7 #2308 üzenetére

    ...meg kell nézni ahonnan rendeled van-e azonnali visszaküldés. Ha van, megkérhető rá a futár, hogy várja meg míg kibontod mert esetlegesen akarsz élni az azonnali visszáruval.

    Sameday nagyon fog rád fintorogni de nem fog tudni mit tenni. :)

    ...néha 3-500ft sokat dob a futár hangulatán. DPD és GLS-ből is jellemzően ugyan az a 2 srác szállít nekünk a területi eloszlás miatt. Mindig van egy kb 500Ft-om, havi 5-10 rendelés vagy néha több (anyám, apám, pám, saját cuccok) és soha nem sóhajtoznak mikor néha jelzem pls egy 2p-et várjunk már. Néha nem véletlen szempont a DPD mert a legkorrektebb gyerek. Itt lakik a városban volt, hogy hívott melóztam de látta motorgumik jönnek, dobott sms-t bebillentheti-e udvarba. :)

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák