Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Womanoid

    friss újonc

    válasz CyberPunk666 #5875 üzenetére

    Igazából több kisebb nagyobb oka is van. Biztosan tudom, hogy backend vagy akár fullstack devként szeretném a jövőmet alakítani, Ezen belül több nyelv és keretrendszer felé is hajlok, de az fix, hogy én programozni szeretnék mert ezt élvezem! Mérnökinfón van ugye fizika is, amit én emelt szinten középiskolában végig szenvedtem... na nem azért mert az olyan nehéz lett volna, hanem mert engem nem mozgat meg, kifejezetten utálom és nem látok olyan területet magam előtt ahol én hasznosíthatnám a fizikát. Egy barátom az Óbudaira jár és mesélt mindig arról is, hogy mondjuk hardwerekkel is kell foglalkozni mélyebben - ami egyébként nem rossz egyáltalán, sőt, viszont ez nem illik hozzám. Az eltében kifejezetten tetszik, hogy sokoldalból közelíti meg a programozást és a matekot és nagyon elméleti is. Végig néztem az összes tantervet, az összes óra leírást és nagyon tetszik! Úgy érzem, hogy ez én vagyok, ez nekem kell. Matekból is van sok olyan rész ami kifejezetten érdekel és nem bánom azt sem ha majd nem tudom meló közben hasznosítani a tudást. De legalább belül nem érzem feleslegesnek vagy annyira leterhelőnek, mint mondjuk a fizikát. És az, hogy mennyi olyan infós tárgy van ami érdekel, az nekem maga a heaven és szívesen tanulnám őket.
    (Aztán persze biztos lesz majd olyan tárgy aminél szenvedni fogok, de én nagyon pozitívan állok hozzá az egészhez).

Új hozzászólás Aktív témák