Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Lunar Lander Beyond teszt

    gp Nagyon sok évtizeddel az eredeti Lunar Lander megjelenése óta ismét ezen a címen jelent meg Atari logóval egy játék. Vajon mennyit javult a játékdesign a hetvenes évek óta?

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz Patice #5624 üzenetére

    Őszintén szólva, szerintem kicsit túlgondoljátok a dolgot. Én biztos belezavarodnék ebbe a bonyolultságba, főleg, hogy csak egy nap áll rendelkezésre, nincs elég idő mindent "objektíven" meghallgatni, néhány dologra meg nem biztos, hogy érdemes bonyolult hálózatokat felhúzni egy tanterembe. :D

    Én a "keep it simple" vonalt támogatom. A lejatszók és usb-k különbségei lesznek a legkisebbek abban a zsúfolt nyüzsgésben.

    Laptopok, pendriveok, okostelók, tabletek, mobilnet és korlátozottan wifi. Ezekkel elégséges módon meg lehet oldani szerintem. Különben is, az egész hifi csak illúzió. :D

    De ez csak az én meglátásom. :R

    [ Szerkesztve ]

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák