Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Francia91

    veterán

    válasz kecsetif #1038 üzenetére

    Mondhatni pszichés nyomásnak is, főleg azt követően, hogy volt nálam pár napig ismerősöm DELL Precision M4600-asa, amiben Core i7 2860QM és Quadro 2000M volt, amiben a proci Turbo Boost-tal megállt 89 fokon, a Quadro 2000M pedig 64 foknál tovább nem ment. Ugyanakkora 15,6-os kasztniban.
    Szerettem a HP-t, a billentyűzete pl nagyon kézreállt, külsőleg is jól mutatott, de a kazánház jellege picit eltántorított a konkurens DELL Precision-t látva
    Na meg két GPU megpusztult a 8560W-ben nálam. FirePro M5950-essel vettem, ez a vásárlásra két napra megadta magát (75 fokos maximum hőmérséklete volt), majd később egy Quadro 2000M is elhalálozott benne (ez terhelés alatt 80-82 fokon ment). Amit aztán tettem bele Quadro 2000M-et, az megállt 77 foknál, pedig ugyanazzal a pasztával és ugyanúgy pasztáztam
    Az még nem zavart, hogy 9-essel kezdődött a hőmérséklet, az már viszont annál jobban, hogy 9-essel is végződött, néha pedig 3 számjegyű is lett. Az Ivy Bridge (8x70W) már lehet , hogy nem volt ilyen forrófejű széria, azzal nincs tapasztalatom, de a 8560W újkori tesztjében is nyaldosta a proci a 100 fokot Turbo Boost-tal

    [ Szerkesztve ]

    "Nincsenek példaképeim. A munkát, az elkötelezettséget és a versengést csodálom." /Ayrton Senna/

Új hozzászólás Aktív témák