Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buke

    tag

    válasz [HUN]NIMROD #46738 üzenetére

    Gratulálok ! :K :C Ettől én még nagyon messze vagyok. Viszont a Settlement Raid tisztán gyalogos módon történő teljesítése lehetetlennek tűnik számomra. Az egyenként levadászós stílus jónak tűnik, meg is van hozzá a G5 M. Executioner,de amint lelövök valakit hírtelen a semmiből ott terem egy katona és érzékeli a társa halálát, ezután riadóztat.A radaromat folyamatosan figyelem. Mi lehet a kulcsa az észrevétlen egyenkénti likvidálásnak nemtudom. A videón, amit pár hete belinkeltem jól látszik a katonáknál hogy közel vannak egymáshoz,de mintha vakok lennének és nem is hallanak. [link] Ráadásul sikerült pont erre a bolygóra és pont ilyen szintű küldit kapnom,de egy kicsit nagyobb telepre. Sajnos a riasztó kikapcsolásáig 3x is lebukhatok és attól,hogy ezt megtenném,még simán szólnak egymáshoz ha látják a kilövéseket. Általában a riasztót nehéz megtalálni. Nem fogom feladni, addig variálom míg csak sikerül egyszer. Szívesen fogadok bármi jellegű ötletet, de ne a hajós megoldást, mert én azt már kimaxoltam :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák