Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GU-81M

    tag

    válasz betyarr #27459 üzenetére

    Én amint lehetett mindig váltottam nagyobb rakterű hajóra (de mindig úgy alakult, hogy volt vagy 6-7 rebuy-ra pénzem). A T6 után egyből jött a T7, aztán a T9 és végül az Anaconda. Ahogy nézem a T6-nak olyan 100T körül alakul a raktere, aminél reálisnak tartom a 10-15 milliós körönkénti hasznot (~150k credit/T az egész raktérre nézve nagyon jó). A T7 esetében már, kb 200 tonnával, a duplájával lehet számolni, a T9 raktere pedig kb 480T... (50 milliósat Anacondával mentem, a T9 majdnem 70-re képes, a T7 olyan 30-ra, a T6 pedig 14-15-re)

    Nagyobb raktér esetében 6-7 milliósakat is kell felvenni, mert ott már egyre nehezebb megtölteni a rakteret, illetve csak 20 küldetésed lehet egyszerre, tehát nem is tudnád kicsikből kitölteni. Ezen kívül nagy hajó esetében azt is figyelembe kell venni, hogy sokfelé kell majd leszállítani az árut, az pedig sok plusz időt jelent.

    Én úgy csináltam, hogy minden küldetésnél számoltam egy gyors credit/T arányt és ez alapján döntöttem; kisebb hajóknál igyekeztem 160 alá nem menni, később 130 körül volt a cél, de az Anacondánál megelégedtem a 100-120k/T-val is, mert azzal a hajóval nagyon gyorsan lehet egy kört megtenni. Azt viszont jobb észben tartani, hogy minél jobb arányt akarsz elérni, annál többet kell open/solo között váltogatnod, ami nem minden esetben éri meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák