Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Mobvoi TicWatch Pro 5 Enduro - kitartás kartárs?

    ma WearOS 3.5, két kijelző, hosszú üzemidő, és zavaró apróságok a legújabb TicWatch modellben.

  • Hauntii teszt

    gp Ki gondolta volna, hogy az élet és halál közti rés ennyire élvezetes lehet? Igaz, szín nem sok fért ebbe a birodalomba, de a Hauntii hangulatával, harcaival és apró fejtörőivel is képes elvarázsolni.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sylc

    senior tag

    válasz BaLee #18053 üzenetére

    Abbol indulj ki, a jatek ara 12k huf, egy evig van ra frissites, havi 1000 belefer megelolegezve vagy sem?

    En nalam azert nincs meg horizons:

    1, SSL elhagyasa ota, nem igazan vonz a napi 4-6 ora repkedes a nagy "kozos" cel elomozditasara, eleg nekem a heti par ora epp amikor kedvem van
    2, MACera, fel kellene tennem bootcamppel egy windows-t, amihez kellene cserelgetnem a VGA-t a gepemben (PC vga van a macemben, nincs EFI flashelve ra, lusta vagyok megcsinalni :D)
    3, Sok frissitest az alap ED-s jatekos is megkap, bar nem mindent
    4, Ha grindelsz ebben a jatekban nagyon monoton lesz (nem hiszed? legyel trade elite A-B-A trade-el :P)
    5, Frontier ad egy csontvazat, de az izmok hianyoznak, sehol egy hattertortenet, kuldetes rendszer, fejlodesi irany, kovetkezmenyekkel jaro dontes, grindelsz Empire rangot, de kozben megy fel a FED-s is (ejj ejj ejj)
    6, Kapsz egy bontyt, ugrasz 2-t balra es maris hello mr, udv az alomason...
    7, CZ monoton, minden urhajot ugyanugy kerulsz ki, losz ki, menekulsz el, szinte meghalni csak akkor tudsz, ha direkt tulvallalod magadat...

    Mindezen dolgok ellenere, van fun faktor a jatekban, CQC egesz jo lenne (tiszta CS), ha nem most kezdtem volna ujra a CS:GO karrieremet par ismerosommel, igy kozvetlenul osszehasonlitva, a CQC nagyon kezdetleges, plane a sokszori 5-10 perces varakozasi idovel...

    Pilot: Cmdr.Flynth Stream: twitch.tv/cmdrflynth Goal: Stolen cargo the best cargo :) Experience: Please give me your cargo, (hard points released) I said PLEASE!!!

Új hozzászólás Aktív témák