Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    A Python és a konda után most kipróbáltam az FDL-t Vicces, hogy amíg a Pythonban 240, a kondában 600 Milla van belefektetve, addig az FDL-t(ilyen-olyan akciókkal) megúsztam 70-ből(military composite sztem fölösleges, csak a biztosítási összeget púpozza) Nem is lenne rossz a gép, de sajnos ugyanaz a gondom vele, mint a kondával. Ahogy ott a két alsó nagy hardpoint-al, úgy itt azzal az egy huge-el nem tudok kibékülni, egyszerűen használhatatlan. Az ide pakolt B4-es canonnal gyak csak akkor tudok lőni, ha a kuncsaft annyira alattam van, hogy effektíve nem is látom, és még akkor is sokszor hiába ugrálok kétségbeesetten két lábbal az elsütő gombon, akkor sem lő, és még ha lő is, a találati arány kb olyan, mint amilyet Stevie Wonder produkálna egy lőtéren(már ha még ráadásul Parkinson kórja is lenne). Gondolkodom rajta, hogy azt átrakom fixre, de tartok tőle, hogy akkor meg nem a kijelölt alrendszert fogja vakargatni, hanem a hullt, ami pl egy kondánál csak értelmetlenül hosszúra nyújtaná a folyamatot. Amúgy fordul, meg gyors, meg minden(bár amikor alap thrusterrel kipróbáltam, hirtelen azt hittem, megint a kondában ülök), és még a pulse lézerekkel is valahogy csak-csak megbékéltem, de az az alsó HP, az katasztrófa. Ha valakinek van rá valami ötlete, ne fogja vissza magát(bár én, mint bölcs Fed vitéz, természetesen mindent jobban tudok, de azért csak mondjátok :) ) Amúgy annyi utility mount van, hogy a relatíve kis PP miatt a felét sem lehet kihasználni, viszont ha már van, oda is felpakoltam mindenfélét, és ezeket az adott helyzet szerint kapcsolgatom ki-be
    Ja, és a docking comp-ra kéretik nem megjegyzéseket tenni, mert ehhez ragaszkodom. Imádom, amikor egy hosszabb vadászat után csak átadom az irányítást, és kicsit odébb mászom a monitor elől(néha szó szerint mászom :) )
    -

    -

    -
    -
    baphomet - Te reklámszerződést is kötöttél a kenyéradó gazdáddal? :D

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák