Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FBLLMAG

    senior tag

    válasz gyapo11 #55869 üzenetére

    Akad pár lámpám. Volt már gondom is az évek során 1 - 2 db lámpával. Gond nélkül rendeződött a dolog. És ez a lényeg. Ennyi.

    Én rendszeresen használom a lámpáimat, nyáron is. Mint munkaeszköz, hobbi céljából, és sajnos az egészségemből kifolyólag is. Ma már azért több lámpából tudok otthon választani. Ezek mind forgásban vannak, mindig a célnak a legmegfelelőbbet próbálom használni.

    Nekem nem gond, ha 1 lámpa 1 időre kiesik (szerelgetni nincs időm, ha kell inkább fizetek, az is kevesebb pénzkidobás számomra). De vannak, akiknek 1, max 2 lámpájuk van. Na náluk probléma, ha elkezd össze vissza kapcsolni a lámpájuk, esetleg bedobja a törülközőt. Vehet másikat, szerelgetheti, odaadhassa másnak megszerelni. A vehet másikat otthonról a leggyorsabb megoldás, vagy kap másik lámpát a lámpájáért.

    Itt a fórumon is volt akinek a napokban a H03 meghalt. (Javítás, csere, vagy pénzkidobás?) Esetemben, amit intéztem, a Tiara A1 PRO helyett jött a másik Tiara A1 PRO (éjjel 1 órakor küldtük az SMS -t a forgalmazónak, nekem meg volt másik fejlámpám, amit oda tudtam adni). ;)

    Magam részéről befejeztem. Mindenki el tudja dönteni, hogy mire van szüksége. Hazudni viszont nem fogok, érzéseimet továbbra is közölni fogom. Elnézést, ha valakinek ez nem tetszik. Láttam azért már pár lámpát. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák