Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz ZozzV6 #33888 üzenetére

    :K
    + az akksi úgy kontaktál, ahogy egy akksi, a tápot meg valahogy rácsípteted, de az nem ugyanaz, tehát az sem lenne teljesen életszerű. ha csak a driver+LED párosra lennél kíváncsi, akkor jó lehetne a táp, de én is inkább akkumulátorral tesztelném őket.

    más: pont szóba került, meg hétvégén a gyakorlatban is előjött, hogy meddig bírja a lámpa egy feltöltött akkuval (és itt kapcsolódik a 12V-os boost driverhez). Kaidomain-en nézegettem a 2600 lumenes C8-at, amiben XHP50.2 van, nyilván ott is ilyen feszültségnövelő drivert használnak.
    találtam egy tesztet róla, ahol egy clear C8-cal hasonlítják össze, és gondolom a nagyobb led miatt (vagy talán más a tükör is) jelentősen nagyobb a hotspotja, ami nekem nem hátrány. viszont ha egy 2 órás éjszakai túrán a bringa kormányán van, akkor vajon ez bírja tovább 5-600 lumenes fényerőn, vagy egy olyan lámpa, ami egyszerű áteresztő driveres, de nyilván más LEDdel van szerelve?
    Tehát hoz-e a konyhára az XHP LED energiafelhasználás hatékonyságában annyit, amennyit a boost driveren veszítünk? vagy ezek a ledek inkább a max kivehető fényerő miatt jók, és nem a jó lumen/watt mutató miatt? (utóbbit nem néztem meg, pedig asszem kiolvasható az adatlapból)

    [ Szerkesztve ]

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

Új hozzászólás Aktív témák