Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ph_5.5

    aktív tag

    válasz zoli03 #9822 üzenetére

    A zöld Parkside valóban barkács, de barkács kategóriában is elvárható hogy alkalmankénti használatot elviselje. És pár termék ezt a szintet sem hozta.
    A Performance széria viszont profiknak készül és a garancia is hosszabb. (bár vannak kétségeim bármely cégnél az 1 év feletti esetben történő meghibásodásoknál miként állnak a tömeges gondokhoz. Autógyárak képesek semmisnek tekinteni a problémát- lásd felgyújtott Merci)
    De vissza Performancehoz :) Szóval amikor annyit kérnek egy akkus ürvefúróért, amennyiért már megbízható, régi márkákat lehet kapni szinte, akkor és a merketingosztály adja meg a számokat nyomatékban, fordulatszámban... akkor én nem azt választanám. Pontosan azért amiért nem veszünk Mo-n Kínai új autómárka terméket sem, mert nem tudjuk mi is lesz... és ahoz túl drága. Mondom, szigorúan saját hozzáállás.
    Az elvben 80Nm-t tudo, eléggé túlméretesre sikerült Performance akkus ürvefúró pl kinézetre nekem olyan pl a Milwaukee mellett mint Dávid és Góliát. Itt az árazással van alapvetően gondom. Meg azzal hogy nincspl webshop ahol vehetek ezt-azt hozzá évközben. Nem évente 1x... oké tudom mostmár olyan túltermelésben vannak hogy akku szinte mindig elérhető. Meg a Lidl hozzáállása eddig jó volt miden esetben. Mivel nem látok a jövőbe, lehet hogy ez lesz a jó irány és mindenki jól járt aki ezt vette. Nekem akkor is nagy és formátlan a termék. A szépség szubjektív :)

  • cannibal

    senior tag

    válasz zoli03 #9822 üzenetére

    Alapvetően igazad van, hogy a helyén kell kezelni a különböző árkategóriás szerszámokat. Ezért nem is értem amikor youtube-on pl.: egy Parkside-ot egy Milwaukee-val hasonlítanak össze. Nem egy ligában játszanak.

    Viszont, ha egy körfűrész nem vág egyenesen azt adhatják ingyen is, az semmire való, hisz ez az egyetlen funkciója neki. :K

    Az utánanézés pedig nem olyan egyszerű, mert el kell dönteni merre húz a szíved, kinek hiszel. MIndenről lehet jót és rosszat is olvasni. Aki kifog egy rosszat telekürtöli a világot, hogy mekkora sz@ az xy márka. Aki meg jót fog ki, az meg legtöbbször csendben, boldogan használja. A bújtatott reklám "tesztek"-ről meg már ne is beszéljünk. Főleg sokszor hozzánemértéssel tetézve mondanak ítéletet. (Volt egyszer egy öszehasonlítás youtube-on két körfűrész out of box. Csak az volt a gond, hogy gyárilag két különböző lappal voltak szerelve és magyarázta a tesztelő, hogy az egyik mennyivel jobb, mint a másik, mert gyorsabban végzett a vágással... a kommentben írták is neki, hogy legközelebb egyforma lapokkal végezze a vágást, akkor talán más eredmény lesz.)

    Amúgy, ha leírnád esetleg a pozitív tapasztalataidat (melyik szerszám vált be, melyiket ajánlanád, stb), akkor abból a fórum is meríthetne. :R

Új hozzászólás Aktív témák