Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz Shadowbull #8775 üzenetére

    Csak azért van, mert egyáltalán nem EV-s fejjel gondolkozol. Tudom milyen a különbség, én is csak 1 éve vezetek EV-t, 2 éve még a világból ki lehetett volna zavarni az ötlettel is.

    Viszont itt más preferenciák is vannak, nem csak a márkajelzés. Pontosan ezért vannak bajban a németek, keresik még az egyensúlyt az EV-s és a márkahű tulajok között.
    Nem tudok a 3 német közül egyet sem mondani, amelyikbe most beülnék az EV6 helyett.

    utdetailing.hu

  • axioma

    veterán

    válasz Shadowbull #8775 üzenetére

    Azt nem veszed eszre, hogy a muszaki igenyed is fustos-szemleletu. Ahol mar nem tudnak ma'son csiszolni, mastol premiumabba tenni (ami a maniad mint "alapfeltetel"), csak azzal hogy milyen "autonak" nez ki de kozben van "jellegzetes vonasa", meg az ules veganbor (fu de utalom az Amperaban, eleve hideg! igen van ulesfutes, de elsore pont nem hat me'g), meg famintazatu muanyag es egyforma illesztesi hezagok (aminek pont annyira csokken a jelentosege esztetikailag mint a csempeknel, ha nem kozvetlen egymas mellett vannak hanem 50x50 tablanyira). A fustos "elmeny"-autozasba, jobb hijan, ezeket szamoljak bele. A villanyos - legnagyobb banatodra - a gyorsulassal eleve gyoz, a tech kinezet nem hatranya hanem elonye ("randa tablet" vs. "testreszabhato info"), szoval a felhasznaloi igeny elment a marketing altal eroltetett iranybol a valodi elonyokbe. [Igen, dragabb, rovidtavon. De most az elmeny megitelesrol beszelunk csak.]
    Te nem fogsz atallni, mert erdeked, hogy mas se alljon at, ezert te se. Es megertem hogy nem tetszik hogy masok meg az aramvonalassagot meg a plusz csomagtartot tobbre tartjak, de nem kene minden egyes topiklakonak megprobalni bemutatni, hogy te tudsz legtobbet az autoiparrol (me'gha csak a fustosekrol is) igy a te velemenyedet kene o is mervadokent elfogadja.

Új hozzászólás Aktív témák