Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wassermann

    addikt

    válasz biker #4368 üzenetére

    ...ezzel az "akarni kell"-el azért ez így kicsit olyan, mint egy szőrös lábú nő :-) (bocsánat!)

  • Bandit21

    addikt

    válasz biker #4368 üzenetére

    Nem tudom ez a stílus mire jó de elviselem.

    Az alaptezis az volt hogy valaki otthon töltést kérdezett. Erre írtak hogy oszlopon tölteni (otthoni árhoz nézve) nem éri meg ahhoz képest.
    Nem tudom hol lakik a kérdező. Nem tudom hol lakik a kollégád.
    Én Szegeden és itt kb 5 db Penny /Lidl ingyen 22kw AC töltő van a kb 160 ezer emberre.
    Napi egy töltést legalább arra építeni hogy egy valahol csak szabad lesz ha meg nem akkor ott egy DC amivel majd megküldom szerintem messze van az átlagos felhasználó igényeitol. És árban is oda megy el hogy egy hibrid lehet jobban megéri.

    Én dorozsman lakom ide közel van egy penny 2 km de ott nem volt még olyan hogy ne a P... Transzfer autó töltődne épp. 7 km re onnan van egy másik penny makkoshaza további 2 re egy harmadik víztorony tér és egy-két Lidl is tok másfelé alsóváros további 5-8 km re.

    Ezeket esténként körbe járni, nézni hol van szabad aztán onnan haza biciklizni fel óra alatt reggel meg oda menni tömegközlekedéssel vagy újra bringával majd vissza jönni a családért és be vinni őket a városba szerintem nem épp a józan ész kategória lenne.

    Pályázni egy 39 es konaval és heti 6x tölteni se az átlagos felhasználó szerintem.

    A kérdések alapján egy átlagos használatra nem tudom miért kell extrém példával jönni és hülyének nézni aki máshogy gondolja.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák