Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz Varlaisaran #9548 üzenetére

    :R

    katt:

    Hát sajna nem ilyen egyszerű... Van két mod, amit tök szívesen használnék, de akkor sem jók, ha csak önállóan vannak fent. Az Atmospheric Weather(lilaég) és az Armamentarium(sárga felkiáltójeles). Az elsővel voltak gondok omod előtt is, de ütközés volt, és meg lehetett oldani, az Armamentarium meg anno hibátlanul ment. Most mind a kettő kukás. Ilyenkor lehet tenni bármit is? Lehet rosszul csináltam meg az omod fájlt? Azt kétlem :F Ezen kívül raktam fel pár text modot, amik úgy tűnik, hogy működnek: Glittering Prizes, Kaefis Better Amulet + Ring Replacer, Natural Environmets(hdr, weather, water esp off!), SI Texture Pack. Ezek úgy tűnik gond nélkül mennek. A QTP3at még nem aktiváltam, az Illuminationt meg még nem néztem meg, hogy műxik-é. Felraktam a Frostcrag Reborn-t, ami egy rohadt jó mod, tényleg elképesztő, de kicsit bugos. A portálok a városokba szét vannak hullva picit, a legtöbb jó, de pl a Bruma-i az le van esve a lépcsőbe a bejárathoz. Úgyhogy most nem tudom, hogy hogyan tovább. A régi mentéseim is gond nélkül mennek amúgy jelen feltételek mellett is. Ja igen, a conflict detector nem írja ki, hogy mi mivel ütközik - vagy csak én nem tudom használni - ehhez valami tipp? :B

    Ami még durva probléma, hogy nem tudok fraps-et használni. Amint rányomok, hogy vegyen fel videót, lefagy az egész, az Obli kidob hibaüzivel, a fraps szintén kilép.

    [ Szerkesztve ]

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

Új hozzászólás Aktív témák