Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Arkennys #11610 üzenetére

    Az az igazság, hogy a legkevésbé a felbontás számít, minden más sokkal jobban terheli a VGA-t. (Teszteltem.)

    Én azt javaslom, hogy tedd fel a teljes Obliviont a saját patch-csel (1.2.0416), majd az UOP-ekkel (OMM menjen), aztán mentsd el az egészet. Elsőre menj végig az ini fájlon, MINDEN grafikai maximalizálást végezz el (honlapomon van útmutató a lényeggel, de akár küldhetek is egy fullos ini-t), állítsd be a HDR-t, driverből az AA-et és AF-et (meg mindent legjobb minőségre), akkor látni fogod, hogy alapból mit tud a gép a játékkal. Utána mehet a QTP3 (readme-t olvasd, invalidálás kell!), ez már szépen megfogja, aztán grafikai modok tetszés szerint, én Natural-eket és Illumination-t javaslok, ekkor nem árt egy újabb teszt (BS-re végig figyelni), végül mehet a "Better Cities"-t. Na, ekkor Anvil-ben vagy Skingrad-ban már szépen akadni fog szerintem 1280x1024-ben is. ;) Mindenesetre ha eddig OK, megint ments el mindent (BS-t is exportáld!)? ezután kezdj csak kísérletezni a többi moddal.

    Jó mulatást! :DDD

    Fordításnak működnie kell minden verzióval, legföljebb itt-ott angol szöveg jelenik meg. Nekem lemezes original van, de Jorus majd megmondja, nem hiszem, hogy van olyan kiadás, amely neki ne lenne meg. :)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák