Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lord Dragon

    senior tag

    válasz SystemRoot #6436 üzenetére

    Utána néztem az OGRE-nak, tényleg Bug van :Y !!!! Ugye megcsináltam azt a varázslatot, hogy :

    - Weakness to Fire 100%
    - és 100 tűz sebzés \ sec 10 mp-re.

    És igazából nem érvényesül a -100 Resist :((( Csak tudnám, hogy akkor miért lehet kombózni varázslatokat, ha nem működik? :( Ez volt eddig!

    Most viszont 2 új varázslatot készítettem:
    1, Weakness to Fire 100%
    és külön:
    2, 100 tűz sebzés \ sec 10 mp-re.
    És így tényleg dupla annyit sebez a varázslat :(((

    Ez igazából nagyon gáz, mert a fölső esetben több mana-ba kerül a varázslat mégse csinál semmit a Weakness része :( Hát ez bizony egy nagy bug....

    A másik, hogy az 1.300 életet azt arra értetted az Ogre esetében, hogy 50%-os erősségben ugye? Tehát Normál-on amikor pont középen van a csúszka, akkor 1300 az élete amikor én 53. szintű vok. Mert amikor külön raktam rá a weakness-t akkor meghalt az Ogre, amúgy maradt élete amikor nem raktam a weakness-t. De akkor, ha 100%-ra teszem az erősséget, akkor mennyi lehet az élete? Mert éppen, hogy csak "cirógatja" az a 2.000-res sebzés, ha az erősség 100%-on van. :( Ez igazából elég kiábrándító.....

    A másik kérdés, van egy olyan gyűrű az egyik karimon, hogy :
    Sorcerers Ring Annyit tud, hogy (25 MANA + 25 Absorb magic)
    Na most azt nem vágod véletlen, hogy az ilyen tárgyakat akár többször is meg lehet találni és feltenni a karakterre és, ha igen, akkor 2 ugyanolyan gyűrűnek is érvényesülni fog a hatása, (tehát 2 ilyen gyűrű az már 50 MANA és 50 Absorb) vagy ilyen nem nagyon van? Mert eléggé csak 1x találtam ilyet, pedig sokat játszottam. Üdv! L.D.

Új hozzászólás Aktív témák