Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VikMorroHun

    senior tag

    Hát, alaposan megküzdöttünk, a Vortex meg én. Meg a magyarítás, meg a Nem Hivatalos Foltok, meg a több száz, folyton összeakadó textúra... A legdurvább az volt, amikor már úgy tűnt, hogy minden ütközést feloldottam, minden a helyén van, el tudnám indítani a játékot is, de akkor meg a LOOT kezdett szívózni, hogy körkörös hivatkozás miatt nem lehet rendezni a beépülőket. Merthogy az Oblivion_Character_Overhaul.esp előtt be kellene tölteni az Oblivion_Character_Overhaul.espt. MI VAN??? (Ez csak egy magyarítás volt, aminek simán felül kellene írnia az eredeti beépülőt. Ha bekapcsolom, hibás (a LOOT szerint). Ha viszont kikapcsolom, akkor nincs hangja az NJK-knak.) Végül sikerült megoldani azzal, hogy átneveztem (valószínűleg ez okozta a végtelen töltőképernyős hibát is), bár a mai napig nem értem, hogy ténylegesen mi lehetett a baja.

    Mindegy, haladok tovább. Itt van egy éjszakai kép is:
    Kicsit más szögből is jól néz ki. :)

    Most már csak annyi a gond, hogy eljutottam Kvatchba, megjelent az első Oblivion kapu, de a körvonalai átlátszanak a tereptárgyakon. Tudom, hogy valamikor régen már előjött ez a hiba... Ok, ha kikapcsolom az ENB-t, megjavul.

    Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

Új hozzászólás Aktív témák